Cene → Akcijski katalozi → Maxi Online
Maxi Online: akcije ove nedelje
820 sniženja · 0 novih danas · 208 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−48%Playboy Make the Cover for her edt 50ml
2.706,00 din1.399,00 din27.980,00 din/l
−47%Povodac XL Orange doodle RHL02CP
1.799,00 din949,99 din
−39%GEL ZA TUŠIRANJE MUSCHIO BIANCO L’ANGELICA 500ML
494,99 din299,99 din599,98 din/l
−39%MML Lezaljka Cookie VR05 velicina S
5.099,00 din3.099,00 din
−39%DV 072 AM za pse XL crni
1.149,00 din699,99 din
−39%DV 073 AM za pse XL crveni
1.149,00 din699,99 din
−39%GEL ZA TUŠIRANJE MACADAMIA L'ANGELICA 500ML
491,99 din299,99 din599,98 din/l
−38%ENERGETSKO PIĆE BOOSTER MANGO 0,25L
84,99 din52,99 din211,96 din/l
−37%Konjak Hennessy xo box 0,7l
36.499,00 din22.999,00 din32.855,71 din/l
−35%FX 530008 Flexi NEW clas.crni L traka 5m
2.997,00 din1.949,00 din
−33%STR8 EDT 100ML ORIGINAL
1.798,00 din1.199,00 din11.990,00 din/l
−32%GEL ZA TUŠIRANJE MEN GAME ON STR8 250ML
440,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−30%Praline cokoladne Excellent 200g
472,99 din329,99 din1.649,95 din/kg
−29%Advent kalendar Fructus
1.089,00 din769,99 din
−27%VINO ZLATNA PENINA ROSE 0.75L RADGON
2.725,00 din1.999,00 din2.665,33 din/l
−26%Mix biskvita sa cokoladom Excellent 500g
868,99 din639,99 din1.279,98 din/kg
−25%Elek.cetkica Oral-B Power iO9 BlackOnyx
49.999,00 din37.499,00 din
−25%*BIC brijac Flex5 Hybrid 4 dopune
1.593,00 din1.199,00 din
−24%DOPUNA ZA BRIJAČ FLEX3 HYBRID BIC 4/1
679,99 din519,99 din130,00 din/kom
−22%BRIJAČ ŽENSKI CLICK 3 SOLEIL 4 BIC
759,99 din589,99 din1.581,74 din/kg
−22%PASTA ZA ZUBE DUO ULTRA CLEAN PARODONTAX 2X75ML
754,99 din589,99 din3.933,27 din/l
−22%SENSODYNE RAPID RELIEF past.za zube 75ml
789,99 din619,99 din8.266,53 din/l
−21%Elek.cetkica Oral-B iO6 Black Lava
27.999,00 din21.999,00 din
−21%GIFTSET GILLETTE FUSINI 1UP+200ML GEL
1.899,00 din1.499,00 din7.495,00 din/l
−21%NIVEA SET DAILY CARE
2.149,00 din1.699,00 din
−21%PASTA ZA ZUBE COMPLETE PROTECTION PARODONTAX 75ML
779,99 din619,99 din8.266,53 din/l
−20%DOPUNA ZA BRIJAČ FLEX3 HYBRID SENSITIVE BIC 4/1
700,99 din559,99 din140,00 din/kom
−20%PG 1UP + 200ML FUS GEL + STAND
2.999,00 din2.399,00 din11.995,00 din/l
−19%VIOLETA PELENE MAXI AIR DRY 5 JUNIOR 80/1
2.646,00 din2.149,00 din26,86 din/kom
−17%Dop.za el.cet.iO Refills Spec.Clean 2cts
1.975,99 din1.649,00 din
−14%PELENE EVY BABY JUMBO 5 JUNIOR 12-25KG 46/1
1.749,00 din1.499,00 din32,59 din/kom
−14%EVY BABY PELENE JUMBO 4 MAXI 8-18KG 58 KOM 3U1
1.749,00 din1.499,00 din25,84 din/kom
−11%Pelene Midi 3 5-9kg Cute Baby 62/1
944,99 din839,99 din13,55 din/kom
−11%Praline Snowballs Excellent 200g
359,00 din319,99 din1.599,95 din/kg
−47%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 1L
177,99 din94,99 din94,99 din/l
−45%KEKS PETIT ZLATNI PEK 630G
235,49 din129,99 din206,33 din/kg
−40%KAFA INSTANT MONARCH JACOBS 200G TEGLA
1.679,99 din999,99 din4.999,95 din/kg
−40%KAFA INSTANT CRONAT GOLD JACOBS 200G TEGLA
1.679,99 din999,99 din4.999,95 din/kg
−39%PRŠUT SVINJSKA RUSTIK SLAJS YUHOR 100G
329,99 din199,99 din1.999,90 din/kg
−38%PAŠTETA PILEĆA PIKANT CARNEX 75G
96,99 din59,99 din799,87 din/kg
−38%KEČAP BLAGI HEINZ 570G
367,99 din229,99 din403,49 din/kg
−38%Tomato kecap 570g HOT (ljuti) *AWT*
367,99 din229,99 din403,49 din/kg
−37%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM 720gr MEDITERANEAN FO
629,99 din399,99 din555,54 din/kg
−36%KUKURUZ KOKIČAR ABC FUN&FIT 200G
109,99 din69,99 din349,95 din/kg
−36%MAJONEZ DELIKATES THOMY 80G
108,99 din69,99 din874,88 din/kg
−35%SENF FINI POLIMARK 100G
84,99 din54,99 din549,90 din/kg
−33%SOS OPAKO LJUTI CHILITO GURMAN 250G
209,99 din139,99 din559,96 din/kg
−33%SOS SLATKO LJUTI CHILITO GURMAN 250G
209,99 din139,99 din559,96 din/kg