Cene → Alkoholna pića → VINO ZLATNA PENINA ROSE 0.75L RADGON

VINO ZLATNA PENINA ROSE 0.75L RADGON
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 3830000341042
1.379,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.839,99 din/l
Najskuplje je 3.199,99 din, +132% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.379,99 din1.839,99 din/l
-
Maxi Online akcija do 13.10.1.999,00 din2.725,00 din2.665,33 din/l+619,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta2.999,99 din3.999,99 din/l+1.620,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd3.099,99 din4.133,32 din/l+1.720,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta3.199,99 din4.266,65 din/l+1.820,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.379,99 | 3.049,99 |
| 01.09.2026. | 1.379,99 | 3.049,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ZLATNA RADGONSKA PENINA ROSE SUHO 0.75 201005Cash & Carry Plus
- VINO ZLATNA PENINA ROSE 0.75L RADGONIdea, Mercator, Roda
- Vino pen.Zlat.Radgonska penina RoseMaxi Online
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVINO BARON D ARIGNAC ROSE 0.75L
- Cash & Carry Plus489,99
- Europrom579,90
- Univerexport598,75
+9 prodavnica653,32 din/l
−64 % po lVINO BELO ZLATNA DUBRAVKA DŽERVIN 0.75L
- Cash & Carry Plus499,99
- RIČ539,99
- Sunce (Qvattro)549,99
+8 prodavnica666,65 din/l
−64 % po lVINO ROSE LEDERER 0.75L VINARIJA ČOKA
- Cash & Carry Plus499,99
- Soulfood499,99
- Euro Ša M545,00
+9 prodavnica666,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+37 prodavnica469,99 din/l
−11%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
- ZAM%399,90
+37 prodavnica389,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−26%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Tekijanka404,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l














