Cene → Akcijski katalozi → Idea
Idea: akcije ove nedelje
4.268 sniženja · 15 novih danas · 52 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−63%M&M SANTA CRISPY 29G
149,99 din55,00 din1.896,55 din/kg
−63%SOS PESTO CRVENI PONTI 135G
789,99 din290,00 din2.148,15 din/kg
−63%glade AROMAT/MoZ LavSan.mir.štapi. 80ml
1.469,99 din540,00 din6.750,00 din/l
−63%MIRISNI ŠTAPIĆI PURE HAPPI 80ML GLA
1.469,99 din540,00 din6.750,00 din/l- −63%
LAK ZA FARBANU KOSU 250ML NIVEA
489,99 din180,00 din720,00 din/l
−63%BRIJAČ BIC 3 ACTION P OF 4 BIC
489,94 din180,00 din
−63%ČETKICA ELEKTRIČNA PIXAR + TRAVEL CASE ORAL B
4.899,00 din1.800,00 din
−63%bella herbs dnevni ulošci 60/1
380,70 din140,00 din2,33 din/kom
−63%SPREJ KOVRDŽ KOSA NIV FORMING 250ML
759,99 din280,00 din1.120,00 din/l
−63%ŽICA ČELIČNA LOGEX SISMA
189,99 din70,00 din
−63%SALATA VEGGIE ARGETA 160G
405,54 din149,99 din937,44 din/kg- −63%
SALVETE BEN 10 20/1 BBS
270,27 din100,00 din5,00 din/kom
−63%ULOŠCI HIGIJENSKI PERFECTA ULTRA BLUE BELLA 20/1
351,09 din130,00 din6,50 din/kom
−63%ULOŠCI HIGIJENSKI PERF.ULTRA MAXI BLUE BELLA 16/1
351,09 din130,00 din8,13 din/kom
−63%ULOŠCI HIGIJENSKI ULTRA NIGHT PERFECTA BELLA 14/1
351,09 din130,00 din9,29 din/kom
−63%MLEKO POSLE SUNČ KINDER 200ML LADIV
1.350,00 din500,00 din2.500,00 din/l
−63%ADITIV ZA PR VEŠA 2L CHICCO HIGIJEN
1.078,35 din400,00 din200,00 din/l
−63%Palette DELUXE 6-888 boja za kosu
619,99 din230,00 din
−63%BOJA DLX 6-11 HLAD SVETLOSMEĐ PALET
619,99 din230,00 din
−63%BOJA DLX 8-11 HLADNA PLAVA PALETTE
619,99 din230,00 din
−63%BOJA DLX 9-11 HLA SVETLOS RUŽ PALET
619,99 din230,00 din
−63%ČOKOLADA MLEČNA EXTRA CREAMY KARAMEL LINDT 80G
484,99 din180,00 din2.250,00 din/kg
−63%SET NIVEA MEN XMAS BOX READY TO GO
1.076,64 din400,00 din
−63%SRED SPRAY HYGIENE 750ML MR. PROPER
483,91 din180,00 din240,00 din/l
−63%Zica za sudove 1/1 inox Vileda
214,99 din80,00 din
−63%DETERDŽENT ZA VEŠ EXPERT FPS COMPACT PERSIL 10KG
3.491,67 din1.300,00 din130,00 din/kg- −63%
ČETKICE INTERDENTA P07 5/1 CURASEPT
750,00 din280,00 din56,00 din/kom
−63%PRALINE DUBAI STYLE 90G LINDT
1.499,99 din560,00 din6.222,22 din/kg
−63%KREMA ZA LICE NIACINAMID MIXA 50ML
936,73 din350,00 din7.000,00 din/l
−63%BIC Brijac comfort twin 24
80,10 din30,00 din1,25 din/kom
−62%AIRWICK AF REFIL WINTER PUNCH 228ML
1.199,00 din450,00 din1.973,68 din/l
−62%ULOŽAK ZA ČET EB17-2 ORAL B P&G
1.199,00 din450,00 din225,00 din/kom
−62%*TAFT vosak 0075 Creative
609,99 din230,00 din3.066,67 din/l
−62%GLINA OBLIKUJUĆA TAFT 75ML
609,99 din230,00 din3.066,67 din/l
−62%MASKA ZA LICE GARNIER FRESHNESS
238,62 din90,00 din
−62%KRPA MAGIČNA U BOJI 32X32CM LOGEX
264,99 din100,00 din
−62%NIVEA BABY SAMPON I KUPKA 200ml
476,89 din180,00 din900,00 din/l
−62%ČETKICA ZA ZUBE ULTRA SOFT DUOPACK ELMEX
1.190,22 din450,00 din225,00 din/kom
−62%LAK ZA KOSU VOLUME LIFT 300ML SYOSS
739,99 din280,00 din933,33 din/l
−62%GEL ZA KOSU SYOSS MAX HOLD 250ML HE
739,99 din280,00 din1.120,00 din/l
−62%LAK ZA KOSU THICK HAIR 300ML SYOSS
739,99 din280,00 din933,33 din/l
−62%BOJA 2-1 PRIRODNA CRNOSMEĐA SYOSS
739,99 din280,00 din
−62%MAGICNA KRPA OD 100% RECIKL.MATERIJALA 3/1 VILEDA
1.029,99 din390,00 din130,00 din/kom- −62%
SET ZA PEDIKIR WELLNEO
924,07 din350,00 din
−62%SCHAUMA 400ml SAMPON MOISTURE&SHINE 400ml
475,02 din180,00 din450,00 din/l
−62%DETERDŽENT ZA VEŠ MOUNTAIN SPRING 60PR ARIEL 4.5KG
2.241,43 din850,00 din188,89 din/kg
−62%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 60PR ARIEL 3L
2.241,43 din850,00 din283,33 din/l
−62%UBRUSI FOOD SUPER 3SL 2/1 2X100 PAL
342,39 din130,00 din65,00 din/kom