Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE BLACK COCCOLINO 1.8L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE BLACK COCCOLINO 1.8L
Pakovanje 1,8 l 10 prodavnica Barkod 8720181019432
929,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
516,66 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.609,90 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad929,99 din1.569,99 din516,66 din/l
-
949,99 din1.579,00 din527,77 din/l+20,00 din
-
949,99 din1.579,00 din527,77 din/l+20,00 din
-
949,99 din1.579,00 din527,77 din/l+20,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.099,98 din611,10 din/l+169,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik1.199,99 din666,66 din/l+270,00 din
-
1.570,00 din872,22 din/l+640,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.570,00 din872,22 din/l+640,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta1.574,99 din874,99 din/l+645,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.547,01 – 1.672,78 din1.609,90 din894,39 din/l+679,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.099,98 | 1.574,99 |
| 25.09.2026. | 1.099,98 | 1.574,99 |
| 20.09.2026. | 1.099,98 | 1.577,00 |
| 01.09.2026. | 1.099,98 | 1.579,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COCCOLINO CARE BLACK 1.8LAman
- DET.ZA VES COCCOLINO CARE BLACK 1.8LCash & Carry Plus
- TEČNI DETERDŽENT COCCOLINO 18L CARE BLACKFortuna Market
- DET TEČ COCCOLINO CARE BLACK 1.8LIdea, Mercator, Roda
- Tecni deterdzent Black Coccolino 1.8LMaxi Online, Mega Maxi
- 1.8L (45W) COCCOLINO CARE-BLACKMetro
- DET.GEL CARE BLACK 1.8L 45W COCCOLINOSuper Vero
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE BLACK COCCOLINO 1.8LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−19 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE COLOR COCCOLINO 1.8L
- Sunce (Qvattro)748,99
- VUM849,99
- dm889,00
+12 prodavnica416,11 din/l
−19 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE WHITE COCCOLINO 1.8L
- Sunce (Qvattro)748,99
- VUM849,99
- dm889,00
+10 prodavnica416,11 din/l- −60 % po l
*Tecni deterdzent TWIST Black 3l Panonija 3
- Trnava Promet619,00
- Cash & Carry Plus849,99
206,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l














