Cene → Akcijski katalozi → Europrom
Europrom: akcije ove nedelje
301 sniženja · 0 novih danas · 46 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−6%TUBORG 0.5L FL. BUL
79,90 din74,90 din149,80 din/l
−6%KEKS PLAZMA 3X150G + 150G GRATIS
479,90 din449,99 din999,98 din/kg
−6%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
179,90 din169,90 din377,56 din/l
−6%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
179,90 din169,90 din377,56 din/l
−6%DETERDŽENT ZA SUĐE POMEGRANATE&ORANGE FAIRY 450ML
179,90 din169,90 din377,56 din/l- −6%
FAIRY 450ml APPLE
179,90 din169,90 din377,56 din/l
−5%KORNIŠONI SECKANI DOLINA MORAVE 680G
99,90 din94,90 din139,56 din/kg
−3%DEO STIK MEN WHITEWATER OLD SPICE 50ML
369,90 din359,90 din7.198,00 din/l
−3%DEO SPREJ MEN WHITEWATER OLD SPICE 150ML
369,90 din359,90 din2.399,33 din/l
−3%DEO SPREJ MEN CAPTAIN OLD SPICE 150ML
369,90 din359,90 din2.399,33 din/l
−3%DEO STIK MEN CAPTAIN OLD SPICE 50ML
369,90 din359,90 din7.198,00 din/l
−2%GEL ZA TUŠIRANJE MEN WHITEWATER OLD SPICE 400ML
469,90 din459,90 din1.149,75 din/l
−2%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
469,90 din459,90 din1.149,75 din/l