Cene → Kućna hemija → Omeksivac AXEL 1600ml Calma
Omeksivac AXEL 1600ml Calma
Pakovanje 1,6 l 16 prodavnica Barkod 8606003132780
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
249,99 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
399,99 din249,99 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta426,00 din266,25 din/l+26,01 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta429,99 din268,74 din/l+30,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu449,99 din281,24 din/l+50,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta449,99 din281,24 din/l+50,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta455,00 din284,38 din/l+55,01 din
-
459,90 din479,90 din287,44 din/l+59,91 din
-
Aleksandrović8 prodavnica: 469,99 din · Negotin, Bor, Kladovo469,99 din293,74 din/l+70,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49469,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6469,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38469,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43469,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10469,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb469,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68469,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36469,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta479,90 din299,94 din/l+79,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik479,99 din299,99 din/l+80,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta499,00 din311,88 din/l+99,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta499,00 din311,88 din/l+99,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta499,97 din312,48 din/l+99,98 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,99 din312,49 din/l+100,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta499,99 din312,49 din/l+100,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta499,99 din312,49 din/l+100,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,99 | 479,90 |
| 20.09.2026. | 399,99 | 479,90 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 469,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AXEL KONC.OMEK.1.6L CALMAAleksandrović
- OMEKS AXEL 1.6 CALMABB Trade
- OMEKSIVAC AXEL CALMA 1.6lCash & Carry Plus
- OMEKSIVAC AXEL CALMA 1.6LČutura
- AXEL KONCENTROVANI OMEKSIVAC CALMAEuro Ša M
- OMEKS.AXEL CALMA 1.6l -780Europrom
- OMEKŠIVAČ AXEL 16L CALMAFortuna Market
- OMEK.AXEL CALMA 1.6LLeon
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Aman%399,99
- Prima%429,90
- Leon%439,99
+35 prodavnica268,27 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l






