Cene → Akcijski katalozi → BB Trade
BB Trade: akcije ove nedelje
683 sniženja · 6 novih danas · 10 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−29%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
679,97 din479,99 din321,92 din/l
−29%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
679,97 din479,99 din321,92 din/l
−29%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
679,97 din479,99 din387,40 din/l
−29%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
617,97 din439,99 din586,65 din/l
−28%PENA ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 200ML
584,97 din419,99 din2.099,95 din/l
−28%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
499,97 din359,99 din1.439,96 din/kg
−28%NEKTAR TOMATELLO 1L
179,97 din129,99 din129,99 din/l
−28%LAK ZA KOSU CRVENI TAFT 250ML
579,97 din419,99 din1.679,96 din/l
−28%LAK ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 250ML
579,97 din419,99 din1.679,96 din/l
−28%GEL ZA KOSU MAXX POWER LOOKS TAFT 150ML
579,97 din419,99 din2.799,93 din/l
−28%GEL TAFT 150ML V12 POWER SPEED
579,97 din419,99 din2.799,93 din/l
−27%TESTENINA PENNE RIGATE BARILLA 500G
219,97 din159,99 din319,98 din/kg
−27%TESTENINA FUSILLI BARILLA 500G
219,97 din159,99 din319,98 din/kg
−27%KULEN SLAJS NEOPLANTA 100G
299,97 din219,99 din2.199,90 din/kg
−26%PEPSI 2L DUO PAK 2LX2
297,97 din219,99 din55,00 din/l
−26%BRAŠNO PŠENIČNO TIP-500 SENTELLA 1KG
87,97 din64,99 din64,99 din/kg
−26%SOK NECTAR VOĆNE KAPI JABUKA 2L
187,97 din139,99 din70,00 din/l
−26%VOCNE KAPI BRESKVA TBA 2L NECTAR
187,97 din139,99 din70,00 din/l
−25%SIR TOPLJENI GAUDA BISER 140G
239,97 din179,99 din1.285,64 din/kg
−25%ČOKOLADA MLEČNA OREO MILKA 100G
199,97 din149,99 din1.499,90 din/kg
−25%MILKA WHOLENUTS 100GR
199,97 din149,99 din1.499,90 din/kg
−25%MILKA STRAWBERRY YOGHURT 100G
199,97 din149,99 din1.499,90 din/kg
−25%COLG.Z.C.EXTRA CLEAN 1+1
179,97 din134,99 din
−25%Twix 50g #30
99,97 din74,99 din1.499,80 din/kg
−25%Snickers Classic 50g #40
99,97 din74,99 din1.499,80 din/kg
−25%BAR COK MARS 51G LF20
99,97 din74,99 din1.470,39 din/kg- −24%
KOB PIZZA SUNKA NEOPLANTA LF20
899,97 din679,99 din
−24%ASPALL PIP&WILD APPLE 0.33L
144,97 din109,99 din333,30 din/l
−24%ASPALL PIP&WILD RASPBERRY 0.33L
144,97 din109,99 din333,30 din/l- −24%
KRASTAVCI TO 680G "MILSA"
209,97 din159,99 din235,28 din/kg
−24%ENERGETSKO PIĆE ULTRA 0,5L
104,97 din79,99 din159,98 din/l
−23%SMRZNUTI POMFRIT FRIKOM 1KG
389,97 din299,99 din299,99 din/kg
−23%LABELO NIVEA SOFT ROSE 4.8G LF20
389,97 din299,99 din62.497,92 din/kg
−23%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 20%MM 700G
309,97 din239,99 din342,84 din/kg
−22%Moja Kravica gusti jogurt 1.75kg XXL 2,8%mm
244,97 din189,99 din108,57 din/kg
−22%MUSLI PILLOWS CP LINO 250G
359,97 din279,99 din1.119,96 din/kg
−22%MUSLI PILLOWS BP LINO 250G
359,97 din279,99 din1.119,96 din/kg
−22%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI FRIKOM 300G
359,97 din279,99 din933,30 din/kg
−21%KOBASICA BUDIMSKA SLAJS NEOPLANTA 100G
279,97 din219,99 din2.199,90 din/kg
−21%VOĆNI NAPITAK NEXT LEMONADE LIMUN 1,25L PET
139,97 din109,99 din87,99 din/l
−21%VOĆNI NAPITAK NEXT LEMONADE LIMUN NANA 1,25L PET
139,97 din109,99 din87,99 din/l
−21%PIVO HEINEKEN SILVER 0.5L LIMENKA
139,97 din109,99 din219,98 din/l- −21%
PASIRANI PARADAJZ TO 1L MIN-COMMERCE
139,97 din109,99 din109,99 din/l - −21%
ŠVARGLA TRLIĆ
1.905,97 din1.499,99 din
−21%Dr Milk kisela pavlaka 20% mm 400g casa
189,97 din149,99 din374,98 din/kg
−21%Mlekovita Javor seceni 150g 10503
189,97 din149,99 din999,93 din/kg
−21%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
239,97 din189,99 din126,66 din/kg
−20%KEKS ČOKO BISKVIT SWISSLION 125G
263,97 din209,99 din1.679,92 din/kg