Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR TOPLJENI GAUDA BISER 140G

SIR TOPLJENI GAUDA BISER 140G
Pakovanje 140 g 17 prodavnica Barkod 8606004660954
174,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje, na akciji do 05.10.
1.249,93 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 249,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
174,99 din239,99 din1.249,93 din/kg
-
Luki59 radnji u 35 mesta179,00 din1.278,57 din/kg+4,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta179,00 din1.278,57 din/kg+4,01 din
-
179,99 din249,99 din1.285,64 din/kg+5,00 din
-
179,99 din239,99 din1.285,64 din/kg+5,00 din
-
179,99 din239,97 din1.285,64 din/kg+5,00 din
-
179,99 din229,99 din1.285,64 din/kg+5,00 din
-
179,99 din249,99 din1.285,64 din/kg+5,00 din
-
179,99 din189,99 din1.285,64 din/kg+5,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta189,00 din1.350,00 din/kg+14,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta189,99 din1.357,07 din/kg+15,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta192,00 din1.371,43 din/kg+17,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta199,99 din1.428,50 din/kg+25,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta199,99 din1.428,50 din/kg+25,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta204,00 din1.457,14 din/kg+29,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta209,99 din1.499,93 din/kg+35,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 249,99 – 259,99 din249,99 din1.785,64 din/kg+75,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 179,00 | 204,00 |
| 01.09.2026. | 179,00 | 204,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR TOPLJENI GAUDA BISER 140GAroma, BB Trade, City, Univerexport
- BISER GAUDA TOPLJENI SIR 140GEuro Ša M, VUM
- SIR TOPLJENI GAUDA 140G BISERIdea, Mercator, Roda
- BISER GAUDA TOPLJENI SIR 140G MLEKOPRODUKTLuki
- BISER TOPLJENI SIR GOUDA 140GMedius, VP Dima
- MLEKOP. BISER GAUDA TOPLJENI SIR 140GMikromarket
- BISER SIR TOPLJ.GAUDA 140G MLEKOPRODUKTMorava
- sir topljeni biser gauda 140g mlekoproduktPodunavlje
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
- RIČ349,99
+28 prodavnica1.319,60 din/kg







