Cene → Akcijski katalozi → BB Trade
BB Trade: akcije ove nedelje
683 sniženja · 6 novih danas · 214 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −37%
T.PAPIR HIT 10/1 3SL PREMIUM GREEN DRENIK
429,97 din269,99 din27,00 din/kom
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
1.099,97 din699,99 din285,71 din/l
−36%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2.8%MM 1.5L TB
233,97 din149,99 din99,99 din/l
−35%DETERDŽENT ZA SUĐE DWL LEMON&LIME SPIN 500ML
199,97 din129,99 din259,98 din/l
−34%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE UNIVERZALNO ARF 600ML
349,97 din229,99 din383,32 din/l
−34%PASTA ZA ZUBE TRIPLE ACTION COLGATE 2X75ML
303,06 din199,99 din1.333,27 din/l- −33%
TO! FEFERONI PASTERIZOVANI 630G
299,97 din199,99 din317,44 din/kg
−33%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
489,97 din329,99 din824,98 din/l
−32%TEČNI DETERDŽENT DUEL JORGOVAN 2,45L
1.029,97 din699,99 din285,71 din/l
−32%LAK ZA KOSU ULTIMATE TAFT 250ML
617,97 din419,99 din1.679,96 din/l
−32%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
484,97 din329,99 din824,98 din/l
−32%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
484,97 din329,99 din824,98 din/l
−32%Sampon SCHAUMA 0400 kopriva
483,97 din329,99 din824,98 din/l
−31%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 126PR LENOR 2.65L
899,97 din619,99 din233,96 din/l
−31%SREDSTVO ZA CISCENJE DOMESTOS PINE FRESH 750ML
404,97 din279,99 din373,32 din/l
−31%SREDSTVO ZA CISCENJE DOMESTOS ATLANTIC FRESH 750ML
404,97 din279,99 din373,32 din/l
−31%VOĆNI NEKTAR HAPPY DAY HAPPY JABUKA 1L BRIK
143,97 din99,99 din99,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CRYSTAL SHINE ARF 650ML
299,97 din209,99 din323,06 din/l
−30%PIRINAČ DUGO ZRNO RIZI BENLIAN FOOD 900G
227,97 din159,99 din177,77 din/kg
−29%GLADE OSVEZ.GEL 150g LAVANDA
325,97 din229,99 din1.533,27 din/kg
−29%GLADE OSVEZIVAC 150g RELAX
325,97 din229,99 din1.533,27 din/kg
−29%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
679,97 din479,99 din321,92 din/l
−29%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
679,97 din479,99 din321,92 din/l
−29%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
679,97 din479,99 din387,40 din/l
−29%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
617,97 din439,99 din586,65 din/l
−28%PENA ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 200ML
584,97 din419,99 din2.099,95 din/l
−28%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
499,97 din359,99 din1.439,96 din/kg
−28%NEKTAR TOMATELLO 1L
179,97 din129,99 din129,99 din/l
−28%LAK ZA KOSU CRVENI TAFT 250ML
579,97 din419,99 din1.679,96 din/l
−28%LAK ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 250ML
579,97 din419,99 din1.679,96 din/l
−28%GEL ZA KOSU MAXX POWER LOOKS TAFT 150ML
579,97 din419,99 din2.799,93 din/l
−28%GEL TAFT 150ML V12 POWER SPEED
579,97 din419,99 din2.799,93 din/l
−27%TESTENINA PENNE RIGATE BARILLA 500G
219,97 din159,99 din319,98 din/kg
−27%TESTENINA FUSILLI BARILLA 500G
219,97 din159,99 din319,98 din/kg
−27%KULEN SLAJS NEOPLANTA 100G
299,97 din219,99 din2.199,90 din/kg
−26%PEPSI 2L DUO PAK 2LX2
297,97 din219,99 din55,00 din/l
−26%BRAŠNO PŠENIČNO TIP-500 SENTELLA 1KG
87,97 din64,99 din64,99 din/kg
−26%SOK NECTAR VOĆNE KAPI JABUKA 2L
187,97 din139,99 din70,00 din/l
−26%VOCNE KAPI BRESKVA TBA 2L NECTAR
187,97 din139,99 din70,00 din/l
−25%SIR TOPLJENI GAUDA BISER 140G
239,97 din179,99 din1.285,64 din/kg
−25%ČOKOLADA MLEČNA OREO MILKA 100G
199,97 din149,99 din1.499,90 din/kg
−25%MILKA WHOLENUTS 100GR
199,97 din149,99 din1.499,90 din/kg
−25%MILKA STRAWBERRY YOGHURT 100G
199,97 din149,99 din1.499,90 din/kg
−25%COLG.Z.C.EXTRA CLEAN 1+1
179,97 din134,99 din
−25%Twix 50g #30
99,97 din74,99 din1.499,80 din/kg
−25%Snickers Classic 50g #40
99,97 din74,99 din1.499,80 din/kg
−25%BAR COK MARS 51G LF20
99,97 din74,99 din1.470,39 din/kg- −24%
KOB PIZZA SUNKA NEOPLANTA LF20
899,97 din679,99 din