Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−7%Slatka Pavlaka 30% mm 200 ml Lactofree
- Super Vero%214,99
- Aroma239,99
- Aman249,99
+2 prodavnice1.074,95 din/l
−7%Simex Šljivovica 0,5 l Brko 45% PET
- Sunce (Qvattro)269,99
- Transkom 94375,00
- Senta Promet%429,99
539,98 din/l
−6%Pasta za Zube Black&White Lacalut 75 ml
- Cash & Carry Plus489,99
- Maxi · Mega Maxi%489,99
- Trnava Promet507,00
+13 prodavnica6.533,20 din/l
−6%Baton Kakao Mleko Frondi 250 g
- Cash & Carry Plus243,46
- Aleksandrović249,99
- Euro Ša M265,00
+13 prodavnica1.082,04 din/kg
−6%Jogurt Casa 9% Grekos 400 g Imlek Ad
- Aman%144,99
362,48 din/kg
−6%Paradajz Sok sa Celerom 750 ml Poljar
- Aroma%289,99
- Aleksandrović299,99
386,65 din/l
−6%Vučija Rakija-Kajsija 43% 0.7l Masimo Trade
- Aleksandrović2.799,99
- Cash & Carry Plus2.799,99
- Senta Promet%2.899,99
+7 prodavnica3.999,99 din/l
−6%TP Pal Delux Sens Shea But 4Sl 10/1
- Mega Maxi%449,99
- Idea · Mercator · Roda619,99
- BB Trade723,97
45,00 din/kom
−6%Mlečni Napitak sa Čokoladom Milka 250 ml
- Senta Promet129,94
- VUM139,99
- BB Trade%144,99
+7 prodavnica519,76 din/l- −6%
Il Capitano Zelena Maslina BK Rinfuz
- Medius%729,90
−6%Supa Instant Quik Brokoli Aleva 17 g
- Čutura59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Super Vero%72,99
+4 prodavnice3.528,82 din/kg
−6%Griz Kukuruzni Stari Mlinar 500 g
- Trlić74,00
- Mega Maxi%94,99
- Idea · Mercator · Roda95,55
+4 prodavnice148,00 din/kg- −6%
Salvete Lora 80/1
- Gomex%49,99
0,62 din/kom
−6%Kisela Pavlaka Meggle 20% mm 180 g
- Super Vero%87,99
- Luki89,00
- Idea · Mercator · Roda89,99
+2 prodavnice488,83 din/kg
−6%Mleko Sveže Peštersko Imlek 3,5% mm 1,5 l
- Leon209,99
- Cash & Carry Plus214,99
- ZAM219,90
+16 prodavnica139,99 din/l
−6%Om za Veš Fresh Breeze 2 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%219,99
110,00 din/l
−6%Om za Veš Lotus Mist 2 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%219,99
110,00 din/l
−6%Om za Veš Mystic Lavender 2 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%219,99
110,00 din/l
−6%Om za Veš Sensitive 2 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%219,99
110,00 din/l
−6%Kokos u Prahu Protein Lučar 200 g
- Aksa149,00
- Podunavlje164,65
- Roda187,99
+5 prodavnica745,00 din/kg
−6%Paprika u Pavlaci Meggle 700 g
- Univerexport505,99
- Aman542,99
- Metro550,85
+5 prodavnica722,84 din/kg- −6%
Juneća Kobasica Rf Medius Mesara
- Medius%429,90
−6%Biljni Krem za Kuvanje Gran Cucina 500 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Univerexport%238,99
- Metro259,99
+6 prodavnica399,98 din/kg
−6%Pileći Trup Akl.Za Roštilj
- IM Matijević%299,00
- −6%
Pileći Trup A Klase za Roštilj Smrznut
- IM Matijević%299,00
- −6%
Sir Gauda Blok 48% mm Cca 3 kg Alpiland
- Super Vero%1.494,99
498,33 din/kg
−6%Keks Integralni Bonžita 120 g Classic Medela
- Trnava Promet67,00
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+19 prodavnica558,33 din/kg- −6%
Vino Crveno Western Cellars Zinfandel Rouge 0,75 l
- Univerexport%749,00
998,67 din/l - −6%
Badem Jezgro Peceno Rf
- Medius%1.499,90
−6%Paulaner Weissbier Pivo Lim 0,5 l
- ZAM%149,90
- Šumadija Market177,00
- Sunce (Qvattro)189,00
+3 prodavnice299,80 din/l- −6%
Jogurt Vita Pro 1%mm 180g casa Granice
- Cash & Carry Plus28,99
- Gomex%29,99
- VP Dima32,00
+4 prodavnice161,06 din/kg
−6%Cola Frutella 2 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet69,00
- Šumadija Market73,00
+5 prodavnica30,00 din/l
−6%Jogurt Probiotik Balans 330 g TT
- BB Trade56,97
- Cash & Carry Plus71,99
- Idea · Mercator · Roda%74,99
+31 prodavnica172,64 din/kg
−6%Milk Shake Moja Kravica Vanila 235 ml
- Leon66,99
- Lidl67,99
- ZAM69,90
+33 prodavnice285,06 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Keks 235 ml
- ZAM69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro69,99
+25 prodavnica297,45 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Jagoda 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Leon66,99
- Lidl67,99
+32 prodavnice285,06 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Ćiribuć 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Europrom69,90
- ZAM69,90
+19 prodavnica285,06 din/l
−6%Brašno T-400 1 kg - Cekovic
- Metalac Market74,00
- Aman%74,99
- Maxi Online · Mega Maxi89,99
74,00 din/kg
−6%Vodka Baltic 40% Takovo 1 l
- Leon679,99
- Aleksandrović749,99
- Cash & Carry Plus779,99
+34 prodavnice679,99 din/l
−6%Sos Čeri Antico Casale Franzese 400 g
- Univerexport%119,99
299,98 din/kg- −6%
Sos Datterini Antico Casale Franzese 400 g
- Univerexport%119,99
299,98 din/kg
−6%Labial 4.4g Hemigal mix 8
- Trnava Promet105,00
- Trlić109,99
- Gomex%119,99
+3 prodavnice23.863,64 din/kg
−6%Labelo 4,4 g Hemigal
- Metro81,98
- Metalac Market109,00
- Gomex%119,99
+6 prodavnica18.631,82 din/kg
−6%Stick za Usne Labial Kokos 4,4 g
- Metro81,98
- Metalac Market109,00
- Trlić109,99
+5 prodavnica18.631,82 din/kg
−6%Elephant Perece Mix Semenki 180 g
- Super Vero%149,99
- Cash & Carry Plus150,00
- Idea · Mercator · Roda169,99
+6 prodavnica833,28 din/kg
−6%Vino Crveno Aurelius Kovačević 0,75 l
- Luki1.249,00
- Univerexport1.299,00
- Cash & Carry Plus1.399,99
+25 prodavnica1.665,33 din/l
−6%Hleb Solunski Tvojih 5 Minuta 300 g
- Euro Ša M92,00
- Aleksandrović94,90
- Prima99,00
+16 prodavnica306,67 din/kg
−6%Krastavci MPK 370 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Trlić149,00
- Aleksandrović149,99
+3 prodavnice378,35 din/kg



































