Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−9%Kese Zip 3 l 10/1 Fresh&Pack
- Idea · Mercator · Roda%99,99
10,00 din/kom- −9%
Mleko UHT 2,8% mm Čep 1 l Šabac
- Euro Ša M89,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 94109,00
89,90 din/l - −9%
Masline sa Bademom 180 g Garden Good
- Idea · Mercator · Roda%99,99
555,50 din/kg - −9%
Suncokret Neoljišteni 200 g
- Idea · Mercator · Roda%99,99
499,95 din/kg
−9%Namaz Sirni Classic 200 g Meggle
- Svetofor89,20
- Mere92,90
- Mikromarket135,00
+9 prodavnica446,00 din/kg
−9%Probaj Ferm.Napitak sa Probiotskim Kulturama 1% mm PET 1 kg
- Aman%149,99
149,99 din/kg
−9%Krastavac Maxi 680g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%149,99
220,57 din/kg
−9%Ulošci Higijenski Maxi SP Naturella S1 10/1
- Senta Promet157,37
- Super Vero%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
+9 prodavnica15,74 din/kom
−9%Ulošci Higijenski Maxi SP Naturella S3 8/1
- dm169,00
- Super Vero%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
+11 prodavnica21,13 din/kom
−9%Ulošci Higijenski Tick Night Naturella 7/1
- Super Vero%169,99
- Idea · Mercator · Roda186,55
- Cash & Carry Plus190,41
+5 prodavnica24,28 din/kom
−9%Voćni Dezert Jabuka+kruška+banana Organic Hipp 100 g
- Maxi Online%159,99
- Lidl164,99
- dm169,00
+18 prodavnica1.599,90 din/kg
−9%Ulošci NATURELLA 8/1 maxi 24
- dm169,00
- Super Vero%169,99
- Cash & Carry Plus189,99
+9 prodavnica21,13 din/kom
−9%Ulošci Naturella Ultra Night 7/1
- Super Vero%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet194,00
+7 prodavnica24,28 din/kom
−9%Suva Šljiva BK 175 g Transp Eurocomp
- Univerexport%199,99
- Idea · Mercator · Roda266,61
- Super Vero274,99
1.142,80 din/kg
−9%Urma 200 g Eurocompany 99
- Univerexport189,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
949,95 din/kg- −9%
Ulje Maslinovo Organsko Luglio 750 ml
- Gomex%2.249,99
- Univerexport2.722,50
2.999,99 din/l
−9%Namaz Hummus Seme Bundeve Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+26 prodavnica905,00 din/kg
−9%Hleb Enerdži Hleb&Kifle 400 g
- Aman%199,99
- Aroma209,99
- Super Vero209,99
+7 prodavnica499,98 din/kg
−9%Elephant Perece sa Susamom 300 g
- VP Dima199,00
- Super Vero%219,99
- Cash & Carry Plus239,99
+5 prodavnica663,33 din/kg
−9%Elephant Slane Perece 300 g
- VP Dima199,00
- Super Vero%219,99
- Cash & Carry Plus239,99
+4 prodavnice663,33 din/kg
−9%Vino Aleksandrović Trijumf Gold 0,75 l Belo
- ZAM%1.999,90
- Metro2.159,99
- Roda2.349,99
+4 prodavnice2.666,53 din/l
−9%Komadići u Umaku Ćuret 1250 g Buddy
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Komadići u Umaku Divljač 1250 g Budd
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Komadići u Um Jagnj 1250 g Buddy
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Komadići u Umaku Pilet 1250 g Buddy
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Krpa Sunđerasta Dax 5/1
- Idea · Mercator · Roda%199,99
40,00 din/kom- −9%
Skuša Fileti u Biljnom Ulju Azzuro Mare 170 g
- Aman%199,99
1.176,41 din/kg - −9%
DTL To! Mešavina za Đuveč 900 g
- Tekijanka%199,99
- Senta Promet236,90
- Metalac Market239,00
222,21 din/kg - −9%
Tortilja Drakula terijaki Takis 90g
- Maxi · Mega Maxi%199,99
- Euro Ša M219,00
- Fortuna Market219,99
+1 prodavnica2.222,11 din/kg
−9%Tortelini sa mesom Premia 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
799,96 din/kg- −9%
Paprika babura vlasic komerc
- Podunavlje%199,99
−9%Keks Mleveni Plazma Posna 300 g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+34 prodavnice933,30 din/kg
−9%Sir Paladin Maasdam Sečeni 150 g
- Aroma%299,99
- Maxi Online299,99
- Aman329,99
+1 prodavnica1.999,93 din/kg
−9%Namaz crna ribizla 100% Excellent 230g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
1.304,30 din/kg
−9%Kore za lazanje Premia 500g
- Maxi Online%269,99
- Profi280,99
- Maxi · Mega Maxi296,99
+1 prodavnica539,98 din/kg- −9%
Vino Voćno Kupina 0,75 l
- Transkom 94%349,00
- Univerexport%499,99
465,33 din/l
−9%Kafa Mlevena Grand De Luxe Gold 200 g Kutija
- Cash & Carry Plus499,99
- Univerexport%499,99
- ZAM529,90
+30 prodavnica2.499,95 din/kg
−9%Sladoled Kapri Frikom 900 ml
- Soulfood%499,99
- Super Vero511,99
- Aroma514,60
+31 prodavnica555,54 din/l- −9%
Smrznuti Pohovani Sir Baš Baš 450 g
- Univerexport%499,99
1.111,09 din/kg
−9%Šećer Smeđi Demero Retro 1 kg
- Cash & Carry Plus369,99
- Metro389,99
- RIČ399,99
+7 prodavnica369,99 din/kg
−9%Pantene Con Classic 230 ml
- Europrom399,00
- Metalac Market491,67
- Lilly%499,99
+4 prodavnice1.734,78 din/l
−9%Usitnjeno juneće meso 70/30-400gr/kom ma
- Leon369,99
- Aroma%399,99
- Podunavlje399,99
+2 prodavnice924,98 din/kg
−9%Det Dax Active 3,75 kg
- Idea · Mercator · Roda%499,99
133,33 din/kg
−9%Hrana za Mačke Felix Meso 800 g
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi · Mega Maxi%499,99
624,99 din/kg
−9%Hrana za Mačke Felix Piletina 800 g
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi · Mega Maxi%499,99
624,99 din/kg
−9%Hrenovka Vak 200 g Famis
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%499,99
- Super Vero599,99
- Idea · Mercator · Roda639,99
2.499,95 din/kg
−9%Šampon Panten Curls 230 ml
- Cash & Carry Plus459,99
- Lilly%499,99
1.999,96 din/l
−9%Med Lipov Go Healthy 450 g
- Aman%499,99
1.111,09 din/kg






























