Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−23%Colgate Pasta Total Original 100 ml
- Euro Ša M323,00
- Lilly%369,99
3.230,00 din/l
−23%Lovac na Boje Dr Beckman 24/1
- Idea · Mercator · Roda%370,00
- Senta Promet441,60
- Aroma465,99
15,42 din/kom- −23%
WC Sanitar 820 ml
- Idea · Mercator · Roda%85,00
- Euro Ša M130,00
- VP Dima139,00
103,66 din/l - −23%
Sampon Volume & Growth Organic Cannabis 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Aroma599,99
1.399,96 din/l - −23%
Balzam za Kos Volum.&Grow Organic Cannabis250 ml
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Aroma599,99
1.399,96 din/l
−23%Pivo Budweiser 0,33 l NPB Carlsberg
- Metro%128,00
- Cash & Carry Plus154,99
- Fortuna Market169,99
+6 prodavnica387,88 din/l
−23%Šampon za Kosu Coconut Water Fructis 400 ml
- Trnava Promet%439,00
- Cash & Carry Plus459,99
- Univerexport%474,99
+7 prodavnica1.097,50 din/l
−23%Sok Happy day 100% ananas Rauch 12
- Medius%269,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%274,99
- Trnava Promet310,00
+4 prodavnice269,90 din/l
−23%Sredstvo za Čišćenje Poda Spring Flowers Ajax 1 l
- Univerexport%219,99
- Metalac Market229,00
- Mikromarket230,00
+22 prodavnice219,99 din/l- −23%
Ubrus XXL Reciklaža 500 g Papir Plas
- Idea · Mercator · Roda%140,00
280,00 din/kg
−23%Kisela Pavlaka Moja Kravica 12% mm 700 g
- Super Vero%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Cash & Carry Plus229,99
+19 prodavnica284,27 din/kg
−23%Somersby Kruška 0,33 l NB
- VP Dima119,90
- Cash & Carry Plus124,99
- Fortuna Market124,99
+38 prodavnica363,33 din/l
−23%VITANOVA GOLD lesnik+grozdje 30g Pionir 18
- Super Vero%53,99
- Trnava Promet56,00
- Aleksandrović59,99
+10 prodavnica1.799,67 din/kg
−23%Smrznute Palačinke Pizza Vajomag 400 g
- Aroma%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Fortuna Market299,99
+6 prodavnica674,98 din/kg
−23%Pasta za Zube Dečija Total Junior Colgate 50 ml
- Cash & Carry Plus269,99
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Trlić270,00
+8 prodavnica5.399,80 din/l
−23%Frosch pH-neutral univ. sred. za čiš. 1l
- Super Vero%269,99
- BB Trade349,97
- dm359,00
269,99 din/l
−23%ZP Vademecum 2u1 VDM Advan Cle 75 ml
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Cash & Carry Plus359,99
3.599,87 din/l
−23%nazuvice dec.piccolo passo 3/1 gerbi
- Podunavlje%269,99
90,00 din/kom- −23%
elektricni rostilj 2000 W ZLN3772 optibox
- Podunavlje%2.699,99
−23%Sredstvo za Čišćenje Tepiha 3u1 Vanish 500 ml
- Trlić349,99
- Trnava Promet397,00
- Idea · Mercator · Roda%629,99
+4 prodavnice699,98 din/l
−23%Majonez Classic Dijamant 285 ml
- RIČ159,00
- Čutura%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%159,99
+15 prodavnica557,89 din/l
−23%Smrznuto Povrće Grašak Flora 450 g
- Trlić129,00
- BB Trade%129,88
- Aroma%139,99
+6 prodavnica286,67 din/kg
−23%Mešavina za Đuveč Smrz 450 g Flora
- BB Trade%129,88
- Aroma%139,99
- Idea · Mercator · Roda174,88
+2 prodavnice288,62 din/kg
−23%Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Flora 450 g
- BB Trade%129,88
- Aroma179,90
- Mikromarket182,00
+1 prodavnica288,62 din/kg
−23%Friglo Ruska Salata 900 g
- Trnava Promet%142,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Medius193,99
+11 prodavnica157,78 din/kg
−23%Sredstvo za Kupatilo Shower Mr.Proper 800 ml
- Cash & Carry Plus349,99
- Euro Ša M367,00
- Fortuna Market379,99
+10 prodavnica437,49 din/l
−23%Sapun Aloe Safeguard 90 g
- Trnava Promet89,00
- Aleksandrović89,99
- Idea · Mercator · Roda%90,00
+9 prodavnica988,89 din/kg
−23%Sirće Alkoholno Dijamant 1 l
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)%96,49
- Transkom 9499,00
+28 prodavnica89,99 din/l
−23%Vino Belo Kastel Čoka 0,75 l
- Šumadija Market300,00
- Maxi Online%419,99
- Trnava Promet424,00
+25 prodavnica400,00 din/l
−23%Gel za Brijanje Series Soothing Gillette 200 ml
- Idea · Mercator · Roda%469,99
- Tekijanka482,86
- Aroma529,99
+6 prodavnica2.349,95 din/l
−23%Proizvod na Bazi Biljne Masti Pizza Mamas 400 g
- Metro%227,00
- VUM264,99
- Leon279,99
+17 prodavnica567,50 din/kg
−23%Proizvod na Bazi Biljne Masti Toast Mamas 400 g
- Metro%227,00
- VUM264,99
- Cash & Carry Plus289,99
+16 prodavnica567,50 din/kg
−23%Pirinač Riso Gallo Blond Integralni 500 g
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet230,00
- RIČ249,99
+19 prodavnica419,98 din/kg- −23%
Čokolada Nestle Kit Kat Icon F1 Pouch 66 g
- Gomex%299,99
4.545,30 din/kg - −23%
Moravka Pirinac Dugo Zrno 450 g
- Prima%74,90
- VP Dima90,00
- Sunce (Qvattro)104,99
+5 prodavnica166,44 din/kg
−23%Hrana za Pse Divlj.Pil.Jagnj.Pedigree 4x100 g
- Trnava Promet%200,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
+27 prodavnica500,00 din/kg
−23%Piskote Bonomi 200 g
- Sunce (Qvattro)%138,99
- Trlić189,99
694,95 din/kg- −23%
Mesokombinat Pileca Virsla 500 g
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg
−23%Krema za Lice Natural Fresh 24h Multiactiv 50 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Europrom459,90
- Cash & Carry Plus459,99
+5 prodavnica7.999,80 din/l
−23%Krema za Lice Natural Balance 24h Multiactiv 50 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Europrom459,90
- Cash & Carry Plus459,99
+4 prodavnice7.999,80 din/l
−23%Krema Lice Nat Hydra Care 50 ml Mult
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Europrom459,90
- Cash & Carry Plus459,99
+3 prodavnice7.999,80 din/l- −23%
Delikates Kulen Neoplanta-Stand.-Var.
- Metro%1.899,98
−23%Čokolada Dark Protein NG 80 g Kandit
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Super Vero534,99
- Aksa589,00
4.999,88 din/kg
−23%Biskvit Panettone Classic 500 g SM
- Idea · Mercator · Roda%449,99
899,98 din/kg
−23%Krekeri Original Tuc 100 g
- Aksa64,00
- Leon%79,99
- Šumadija Market84,90
+38 prodavnica640,00 din/kg
−23%Krekeri Sour Cream&Onion Tuc 100 g
- Šumadija Market84,90
- ZAM%84,90
- Cash & Carry Plus89,99
+33 prodavnice849,00 din/kg
−23%Tuc Krekeri 100 g Bacon
- Aksa64,00
- Super Vero%82,99
- Šumadija Market84,90
+36 prodavnica640,00 din/kg
−23%Vino Pen JP Chenet Ice Rose 0,2 l
- Roda%329,99
- Idea · Mercator%349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+5 prodavnica1.649,95 din/l





































