Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−30%Omekšivač za Veš Classic Bohor 3 l
- Trnava Promet463,00
- Fortuna Market479,99
- BB Trade%499,88
+15 prodavnica154,33 din/l
−30%Lak za Kosu Volume 5 Taft 250 ml
- Trnava Promet402,00
- Cash & Carry Plus439,99
- Lilly%449,99
+15 prodavnica1.608,00 din/l
−30%Osveživač Komplet Sandalovina Bali Glade 269 ml
- BB Trade999,97
- Aleksandrović999,99
- Trnava Promet1.034,00
+15 prodavnica3.717,36 din/l
−30%Deo Black&White 50g rolon Invisible
- Senta Promet232,50
- Aleksandrović299,99
- Lidl399,99
+15 prodavnica4.650,00 din/l
−29%Deterdžent za Suđe Limun Frosch 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%119,99
- VP Dima129,90
- Medius129,99
+14 prodavnica239,98 din/l
−29%Vino Crveno Tri Morave Temet 0,75 l
- Soulfood1.659,99
- Cash & Carry Plus1.699,99
- ZAM1.799,90
+15 prodavnica2.213,32 din/l
−29%Kupka Baby 2025 Becutan 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- dm339,00
- Lilly%339,99
+13 prodavnica799,98 din/l- −29%
Deterdžent ARIEL 4.55kg MS 70 pranja 4
- Čutura%1.399,99
- Medius%1.499,90
- Cash & Carry Plus1.499,99
+15 prodavnica307,69 din/kg
−29%Sir Topljeni Tufi Biser 80 g
- Podunavlje%99,99
- Senta Promet%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+15 prodavnica1.249,88 din/kg
−29%Kašica Piletina+povrće+pirinač Frutek 190 g
- dm199,00
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Lidl199,99
+13 prodavnica1.047,37 din/kg
−29%Schweppes Tangerine 1,5 l
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Transkom 94139,00
- Europrom147,00
+13 prodavnica80,00 din/l
−28%Kaša Ovsena Malina&Vanila Boom Box 60 g
- Aleksandrović64,99
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Medius%69,90
+13 prodavnica1.083,17 din/kg
−28%Kupka Palmolive Macadamia 750ML
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
- Euro Ša M389,00
+15 prodavnica466,65 din/l
−28%Majonez Delight Thomy 220 g
- Leon159,99
- Trlić164,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%179,99
+12 prodavnica727,23 din/kg
−28%Draže Smarties Nestle 38g
- Cash & Carry Plus89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%89,99
- Sunce (Qvattro)%89,99
+12 prodavnica2.368,16 din/kg
−28%Hrana za Mačke Tasty Shreds Tuna Felix 80 g
- Prima%64,90
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Univerexport%64,99
+13 prodavnica811,25 din/kg
−28%Gel za Tuširanje Hydrate Dove 250 ml
- Senta Promet254,54
- Trnava Promet261,00
- Europrom279,90
+15 prodavnica1.018,16 din/l
−27%Deterdžent za Suđe Max Power Pomeg. Fairy 730 ml
- VP Dima%349,90
- Cash & Carry Plus349,99
- Metro%375,00
+15 prodavnica479,32 din/l
−27%Lazanje Barilla 250 g
- Maxi Online%219,99
- Aleksandrović249,99
- Super Vero%249,99
+15 prodavnica879,96 din/kg
−27%Tečnost za Usta Cool Mint Listerine 250 ml
- Trnava Promet275,00
- VP Dima277,00
- Euro Ša M280,00
+15 prodavnica1.100,00 din/l
−26%Powerade lemon 0.5l
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+15 prodavnica189,98 din/l
−26%Čoko Jaja Moja Kravica 96 g Imlek
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- VUM229,99
- Morava236,00
+13 prodavnica2.083,33 din/kg
−26%Gel za Tuširanje Beli Mošus Vidal 750 ml
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Europrom269,90
- Morava278,00
+13 prodavnica333,32 din/l
−26%Krema za Brijanje Sensitive Nivea 100 ml
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Trnava Promet264,00
- Euro Ša M268,00
+13 prodavnica2.599,90 din/l
−25%Kupka Baby Plava Kosili 400 ml
- Aksa%275,00
- Trnava Promet378,00
- Cash & Carry Plus390,00
+15 prodavnica687,50 din/l
−25%Supa Posna C 48 g
- Trnava Promet71,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Luki89,90
+15 prodavnica1.479,17 din/kg
−25%Mix Koktel Jumbo 75 g
- BB Trade%152,88
- dm169,00
- Super Vero%169,99
+15 prodavnica2.038,40 din/kg
−25%Tunjevina salata Mexico 170 g Il Capitano
- Cash & Carry Plus99,99
- Mere130,90
- Trnava Promet137,00
+15 prodavnica588,18 din/kg
−25%Hrana za Mačke Preliv Losos i Tuna Friskies 85 g
- Šumadija Market49,90
- Soulfood%59,99
- Trnava Promet62,00
+15 prodavnica587,06 din/kg
−25%Nudle Ukus Piletine Indomie 350 g 5/1
- Cash & Carry Plus139,99
- Transkom 94149,90
- VP Dima%159,90
+15 prodavnica399,97 din/kg
−25%Četkica za Zube Aktiv Lacalut
- Cash & Carry Plus409,99
- Idea · Mercator · Roda%419,99
- Trnava Promet441,00
+13 prodavnica
−25%Čips Sou Cream&Onion Chio 130 g
- BB Trade%127,88
- VP Dima149,00
- Mikromarket%159,99
+15 prodavnica983,69 din/kg
−25%Gel za Tuširanje Vit C Peach&Citrus Dicora 400 ml
- VP Dima215,00
- Šumadija Market219,90
- Cash & Carry Plus219,99
+15 prodavnica537,50 din/l
−24%Deo Sprej Hidden Paradise Bu 150 ml
- Trnava Promet250,00
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market259,99
+15 prodavnica1.666,67 din/l
−24%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- Sunce (Qvattro)%203,99
- RIČ269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica582,83 din/kg
−24%Šampinjoni Rezani Benlian Food 690 g
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- IM Matijević360,00
- Prima%384,90
+13 prodavnica521,72 din/kg
−24%ND Pobednicka kobasica 100g Neoplanta
- VUM199,99
- RIČ214,99
- Idea · Mercator · Roda%219,99
+13 prodavnica1.999,90 din/kg
−24%Losion za Telo Smooth Sensation Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)399,99
- Europrom444,50
- Euro Ša M456,00
+15 prodavnica1.599,96 din/l
−24%Čaj mango breskva 44g Welton
- Cash & Carry Plus144,99
- RIČ%159,99
- Aleksandrović169,99
+15 prodavnica3.295,23 din/kg
−24%Vlažne Maramice Baby Aqua Pure Nevena 72/1
- Cash & Carry Plus149,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
- Trnava Promet%151,00
+15 prodavnica2,08 din/kom
−24%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Cevtok Panonija 1 l
- Čutura225,00
- Trnava Promet%269,00
- Metro272,99
+15 prodavnica225,00 din/l
−24%Paprika Fileti Pečena Dijamant 680 g
- Univerexport%349,99
- Euro Ša M383,00
- Idea · Mercator · Roda%389,99
+13 prodavnica514,69 din/kg
−24%Kapsule Perfetto Caffe Latte Barcaffe 160 g 10/1
- Europrom399,90
- Medius%399,90
- Prima428,00
+15 prodavnica2.499,38 din/kg
−24%Začin Bio Način Polimark 125 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M60,00
- Idea · Mercator · Roda62,55
+13 prodavnica479,92 din/kg
−23%Maggi Supa Goveđa Testenina 37 g
- Cash & Carry Plus46,99
- Trnava Promet47,00
- Podunavlje49,99
+15 prodavnica1.270,00 din/kg
−23%Mix Protein Jumbo 75 g
- Europrom169,90
- Univerexport%169,99
- Aleksandrović179,99
+15 prodavnica2.265,33 din/kg
−23%Nudle Špagete Mi Goreng Indomie 400 g 5/1
- Cash & Carry Plus169,99
- Euro Ša M177,00
- Trlić180,00
+15 prodavnica424,98 din/kg
−23%Voćni Napitak Happy Day Happy Orange Sunshine 0,2 l
- Idea · Mercator · Roda%45,99
- VUM54,00
- Euro Ša M59,00
+13 prodavnica229,95 din/l





































