Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−8%Suncokret Prženi Slani Mogyi 60 g
- Cash & Carry Plus66,99
- Tekijanka73,12
- Euro Ša M74,00
+21 prodavnica1.116,50 din/kg
−5%Liker Cepelin 0,7 l
- Sunce (Qvattro)527,00
- Trnava Promet695,00
- Cash & Carry Plus729,99
+21 prodavnica752,86 din/l
−59%Čokolada Mlečna Najlepše Želje 160 g
- Trlić%149,99
- Europrom%249,90
- Idea · Mercator · Roda%269,99
+18 prodavnica937,44 din/kg
−54%Sladoled Štapić Nuii Dark Choco Nordic Berri 90 ml
- Sunce (Qvattro)%125,00
- Čutura135,00
- Prima199,00
+20 prodavnica1.388,89 din/l
−53%Energetsko Piće Battery Original 0,25 l
- Morava39,90
- Aleksandrović39,99
- Aman%39,99
+20 prodavnica159,60 din/l
−50%Čips Spicy Paprika Chipsy 60 g
- Idea · Mercator · Roda%49,99
- BB Trade%74,88
- Metalac Market74,99
+18 prodavnica833,17 din/kg
−49%Šampon Schauma Kids 400 ml Borovnica
- Trnava Promet%249,00
- Univerexport%259,99
- Europrom%289,90
+20 prodavnica622,50 din/l
−49%Sredstvo za Odmašćivanje u Spreju Cillit 750 ml
- Sunce (Qvattro)249,99
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
- Euro Ša M395,00
+19 prodavnica333,32 din/l
−47%Čips Rebrasti Ketchup Chipsy 95 g
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Transkom 94119,90
- Leon128,99
+18 prodavnica842,00 din/kg
−45%Deo Sprej Heart Bu 150 ml
- Euro Ša M239,00
- Trnava Promet250,00
- Cash & Carry Plus259,99
+20 prodavnica1.593,33 din/l
−45%Pirinač Dugo Zrno 900 g Abc
- Leon115,99
- Medius%149,90
- Sunce (Qvattro)%159,99
+20 prodavnica128,88 din/kg
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 66 pr Persil 2,97 l
- Medius1.339,99
- Cash & Carry Plus1.347,42
- dm1.399,00
+20 prodavnica451,18 din/l
−44%Sredstvo za Otklanjanje Mrlja Beli Vanish 500 ml
- Medius%269,90
- Cash & Carry Plus284,99
- Trnava Promet291,00
+20 prodavnica539,80 din/l
−43%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka Malina 1 l Brik
- Univerexport%119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%139,99
- Trnava Promet165,00
+18 prodavnica119,99 din/l
−43%WC Osveživač Lemon Bref 3x50 g
- Trnava Promet294,00
- Medius%299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+19 prodavnica1.960,00 din/kg
−43%Supa Bistra Alpska Podravka 67 g
- Univerexport%84,99
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
+20 prodavnica1.268,51 din/kg
−42%Losion Posle Brijanja Str8 50 ml Original
- Medius%419,90
- Trnava Promet525,00
- Super Vero%536,99
+20 prodavnica8.398,00 din/l
−41%Deo Sprej One Love Bu 150 ml
- Trnava Promet250,00
- Euro Ša M252,00
- VP Dima%259,90
+20 prodavnica1.666,67 din/l
−41%Kafa Instant Crema Gold Jacobs 200 g Tegla
- Lidl%999,99
- Univerexport%999,99
- Aman%1.199,99
+20 prodavnica4.999,95 din/kg
−40%Keks Medelice Brownie sa Bananom Medela 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Trlić%29,99
- Prima33,00
+20 prodavnica749,75 din/kg
−40%Cappuccino Specijal Milka Jacobs 18 g
- Idea · Mercator · Roda%49,99
- Super Vero%55,99
- BB Trade57,97
+18 prodavnica3.163,92 din/kg
−39%Osveživač za Veš Beads Spring Lenor 150 g
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Lilly%419,99
- Cash & Carry Plus449,05
+18 prodavnica2.666,60 din/kg
−38%Začin za Testeninu sa Šunkom i Sirom C 39 g
- Trnava Promet102,00
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Univerexport%112,99
+18 prodavnica2.615,38 din/kg
−38%Kafa Instant Freeze Coconut Grand 16 g
- VP Dima%24,90
- Idea · Mercator · Roda%24,99
- Tekijanka%24,99
+18 prodavnica1.556,25 din/kg
−36%Milka Choco Mini Stars White 150 g
- Maxi%139,99
- Transkom 94159,90
- Sunce (Qvattro)159,99
+20 prodavnica933,27 din/kg
−36%Juvitana Voćna Kašica Breskva Banana i Jabuka Keks 100 g Pouch
- Senta Promet105,82
- Maxi · Mega Maxi%119,99
- Aksa%129,00
+19 prodavnica1.058,20 din/kg
−36%Ulošci dnevni 60/1 DISCREET deo Spring breez 8
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Lilly%279,99
- Maxi Online · Mega Maxi%289,99
+17 prodavnica4,33 din/kom
−36%Bambi Napolitanke Pomorandža 185 g
- Morava89,90
- Aman%89,99
- Cash & Carry Plus89,99
+20 prodavnica485,95 din/kg
−35%Čips Hot Honey Sriracha Doritos 90 g
- Čutura%99,99
- RIČ%99,99
- Leon125,99
+20 prodavnica1.111,00 din/kg
−35%Ulošci Higijenski Ultra Night Šećera Duo Always 10/1
- Univerexport%239,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- dm289,00
+18 prodavnica23,90 din/kom
−35%Milka Bubbly White 95g
- BB Trade122,97
- Aman%129,99
- Euro Ša M138,00
+20 prodavnica1.294,42 din/kg
−35%Čaj Welton Šipak 40 g
- Šumadija Market79,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Trlić%84,99
+20 prodavnica1.997,50 din/kg
−35%Čaj Hibiskus Welton 30 g
- Šumadija Market79,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Trlić%84,99
+20 prodavnica2.663,33 din/kg
−35%Čaj Rtanjski Welton 20 g
- Šumadija Market79,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Trlić%84,99
+20 prodavnica3.995,00 din/kg
−34%Začin Dodatak Jelima C 250 G+25 g Gratis
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%129,99
- Leon139,99
- Super Vero%149,99
+16 prodavnica472,69 din/kg
−34%Krema Fitogal Neven 150 ml "Hemigal"
- Metro%219,00
- Morava%265,00
- Cash & Carry Plus299,99
+20 prodavnica1.460,00 din/l
−34%Majonez Delikates Kesa Polimark 180 ml
- Leon%85,99
- Idea · Mercator · Roda%92,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%99,99
+15 prodavnica477,72 din/l
−33%Pašteta sa Povrćem Carnex 50 g
- Šumadija Market49,90
- ZAM%49,90
- VUM%49,99
+20 prodavnica998,00 din/kg
−33%Pašteta Ćureća Smazalica Carnex 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Medius%64,90
+18 prodavnica1.199,80 din/kg
−33%Deo Sprej Fresh Dove 150 ml
- Trnava Promet266,00
- Senta Promet269,99
- Cash & Carry Plus270,99
+20 prodavnica1.773,33 din/l
−33%Pasta za Zube Fluorid Parodontax 75 ml
- ZAM%399,90
- Metalac Market419,00
- Lidl428,99
+20 prodavnica5.332,00 din/l
−32%Palette ICC RF3 farba za kosu tamno crvena
- Trnava Promet285,00
- Senta Promet%289,99
- VP Dima%319,90
+20 prodavnica
−32%Granola Ovsena Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Gomex%69,99
+18 prodavnica1.133,17 din/kg
−32%Omekšivač ORNEL 1.6l Violet
- Šumadija Market299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%339,99
- Prima349,00
+19 prodavnica187,44 din/l
−32%Smrznuti Medaljoni od Krompira Frikom 600 g
- Medius%279,90
- Šumadija Market279,90
- Cash & Carry Plus359,99
+20 prodavnica466,50 din/kg
−31%Pasta za Zube Pro-Expert Sensitive Oral-B 75 ml
- VP Dima%249,90
- Sunce (Qvattro)259,99
- Trnava Promet267,00
+20 prodavnica3.332,00 din/l
−31%Deo Sprej Fresh&Dry Green Tea Fa 150 ml
- Trnava Promet%199,00
- Fortuna Market219,99
- Sunce (Qvattro)219,99
+20 prodavnica1.326,67 din/l
−31%Deo Sprej Men Cobalt Dry Rexona 150 ml
- Senta Promet279,99
- Europrom299,90
- RIČ299,99
+20 prodavnica1.866,60 din/l


































