Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.236 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−8%ČAJ KAMILICA 16/1 24GR SCHARGO TEA
- Super Vero%321,99
13.416,25 din/kg- −8%
KOBASICA KOSMAJSKA RINFUZ 600 GR DELIKOS
- Super Vero%3.579,99
5.966,65 din/kg - −8%
VANIS TEC.ODS.FLEKA 450
- Europrom%349,90
699,80 din/l
−8%SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM RUSKA SALATA 400G
- Gomex%174,99
437,48 din/kg
−8%KAFA ZLATNO ZRNO 200G
- Aman%349,99
1.749,95 din/kg- −8%
KAFA INSTANT 1/1 180G
- Gomex%699,99
3.888,83 din/kg
−8%BOMBONJERA LINDOR CORNET ASSORTED 200GR LINDT
- Super Vero%749,99
3.749,95 din/kg
−8%BOMBONJERA LINDOR MILK BALLS 200GR LINDT
- Super Vero%749,99
3.749,95 din/kg
−8%ČAJ ZELENA JABUKA 100GR SCHARGO TEA
- Super Vero%434,99
4.349,90 din/kg- −8%
ČAJ ARABIAN NIGHT KRUPNO SEČEN 100G SCHARGO TEA
- Super Vero%519,99
5.199,90 din/kg - −8%
ČAJ RED MOON KRUPNO SEČEN 100G SCHARGO TEA
- Super Vero%519,99
5.199,90 din/kg - −8%
YUHOR PASTETA SA SUNKOM 130g komadna
- Luki%82,90
637,69 din/kg
−8%SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM CARSKA MEŠAVINA 700G
- Gomex%309,99
442,84 din/kg- −8%
SLANINA DIMLJENA PRAGER BAČKA VAKUUM
- Univerexport%1.199,00
- −8%
ASEPS 750ML BEZ PUMP. PANONIJA
- ZAM%119,90
159,87 din/l - −8%
GROŽĐICA SUVA 100 GR EUROCOMPANY
- Super Vero%107,99
1.079,90 din/kg
−8%7 DAYS 110g SUPERMAX VANILA
- Sunce (Qvattro)%119,99
1.090,82 din/kg- −8%
SOK BRAVO 15L MULTIVITAMIN
- Fortuna Market%119,99
8,00 din/l - −8%
TOALET PAPIR 10/1 DJURDJEVAK
- Trlić%239,99
24,00 din/kom - −8%
JAGNJEĆE MESO TRLIĆ
- Super Vero%1.199,99
- −8%
VINO VARIJANTA 075L ROSE ALEKSANDROVIĆ F71
- Fortuna Market%1.199,99
1.599,99 din/l - −8%
MAST SVINJSKA 1KG KANTICA DELIKATO
- BB Trade%359,99
359,99 din/kg - −8%
CCA 1.7KG FRANCA DIM. PECENICA-STAND.-VAR.
- Metro%739,00
434,71 din/kg - −8%
TUNA FILE FUENTES-STAND.-VAR.
- Metro%1.849,00
−8%SMOKVE SUVE EURCO99 200G
- Super Vero%269,99
1.349,95 din/kg- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 105
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F. FLIRT-109
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F. FLIRT - 119
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 123
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT -125
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 129
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 147
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 149
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU FLIRT 151
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 153
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F. FLIRT 173
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU FLIRT-175
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 181
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 187
- Euro Ša M%209,90
- −8%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 199
- Euro Ša M%209,90
- −8%
SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM KROKETI OD KROMPIRA 750G
- Gomex%369,99
493,32 din/kg - −8%
SIRUP ORGANSKI OD URME 250G SANATERRA
- Super Vero%369,99
1.479,96 din/kg
−7%KONAC ZA ZUBE GUM [183000561]
- Super Vero%468,99
- −7%
televizor fox led 40WHA470E smart whale dtl
- Podunavlje%20.999,99
- −7%
KISELIŠI KRASTAVCI 1/1 9-12CM 1400G
- Gomex%249,99
178,56 din/kg - −7%
klima venting vau-12CXC2/AB1 dtl
- Podunavlje%24.999,99
- −7%
POLMLEK PERLA
- ZAM%649,00
- −7%
POV KROMPIR BELI MLADI IIk
- BB Trade%64,90













