Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −4%
Metro Šilja Crvena
- Metro%133,99
- −4%
MC Nobashi 21/25 420 g
- Metro%1.149,00
2.735,71 din/kg
−4%Seacon Koktel Vannamei 91-120 800 g
- Metro%1.149,00
1.436,25 din/kg
−4%Pivo Inat IPA Tamno 0,33 l
- Gomex%259,99
787,85 din/l- −4%
Rakija Simex S-Line Kajsija 0,7 l
- Gomex%1.559,99
2.228,56 din/l - −4%
Domestos Tablete Pisoar 3 kg
- Metro%5.759,00
1.919,67 din/kg - −4%
Mleko za Kafu Campina 10x10 ml
- Gomex%124,99
1.249,90 din/l - −4%
Sos Pesto Genovese Berruto 190 g
- Univerexport%199,99
1.052,58 din/kg - −4%
Kob Pikant Slajs 100 g Delikato
- BB Trade%249,99
2.499,90 din/kg - −4%
Kob Čajna Vakuum 300 g Delikato Lf19 Lf21
- BB Trade%509,99
1.699,97 din/kg - −4%
Smrznuta Rolnica sa Nadevom Sir-Spanać Bašbaš 900 g
- Univerexport%259,99
288,88 din/kg
−4%Nivea Krema 250
- Medius%539,90
2.159,60 din/l- −3%
Juneće Usitnjeno 80/20 Vakuum
- Metro%869,00
- −3%
Pašteta Jetrena Gavrilović 75 g Silbo Doo
- Aman%89,99
1.199,87 din/kg - −3%
Pašteta Čajna Gavrilović 75 g Silbo Doo
- Aman%89,99
1.199,87 din/kg - −3%
Ubrus 1/1 Đurđevak
- Trlić%299,99
- −3%
Kob Fino Usit Pili Rfs Delikato
- BB Trade%449,99
- −3%
Svinjski But B.K.
- Trlić%764,00
- −3%
Kob Šunka Stišnjena 325 g Delikato
- BB Trade%329,99
1.015,35 din/kg - −3%
Pršuta Svinjska Rustik Slajs 100 g Delikato
- BB Trade%339,99
3.399,90 din/kg - −3%
Vodka Simex s 0,7 l
- Gomex%689,99
985,70 din/l - −3%
Mešoviti Proizvod Belisa Delikates Rfs
- BB Trade%349,99
−3%Omekšivač za Veš Mistral Baš Baš 1 l
- Univerexport%194,99
194,99 din/l
−2%Pivo Inat Crno Tamno 0,33 l
- Gomex%239,99
727,24 din/l
−2%Kob Fino Usit Pil Delikato 1 kg
- BB Trade%439,99
439,99 din/kg- −2%
Sos Oljušteni Franzese Antico Casale 400 g
- Univerexport%89,99
224,98 din/kg - −2%
Pečenica svinjska klas.dim. 600658 yuhor export ad
- Podunavlje%979,99
- −2%
Kompot Ananas Komadići Vitacon 565 g
- Univerexport%245,99
435,38 din/kg - −1%
Kob Pizza Šunka Rfs Delikato
- BB Trade%689,99
- −1%
Kob Kulen Vakuum 300 g Delikato
- BB Trade%589,99
1.966,63 din/kg - −1%
Kob Pil File u Omotu Delikato
- BB Trade%879,99
- −1%
Kob Šunka Stis u Omotu Delikato
- BB Trade%899,99
- −1%
Kob Popi Delikato
- BB Trade%479,99
- −1%
Kob Rustik Slajs 100 g Delikato
- BB Trade%249,99
2.499,90 din/kg
−1%Deterdžent za Suđe Jabuka Daj Daj 1 l
- Univerexport%139,99
139,99 din/lMasline Kalamon BK 350 g
- Univerexport%219,99
628,54 din/kg







