Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−20%Bombone Mer Chris Minis 250 g Haribo
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%360,00
999,96 din/kg
−20%Portikle Jednokratne 10/1 To To
- Aksa%545,00
- Mercator · Roda649,99
- Idea669,99
54,50 din/kom
−20%Yuco Izbeljivač 400 g
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus419,99
- dm479,00
+1 prodavnica924,75 din/kg
−20%Trancetto kakao Balconi 280g
- Univerexport%184,99
- Maxi · Mega Maxi249,99
- Aroma299,99
660,68 din/kg- −19%
Dimljena Rebra Rf Podhomolje
- Mikromarket369,00
- VP Dima799,00
- Medius%949,90
+1 prodavnica73,80 din/kg
−19%Salvete Sup Soft 38x38 2Sl Lila Vio
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić149,00
4,00 din/kom
−19%ZP Natural Sensitive 100 ml Ben&Anna
- Idea · Mercator · Roda%620,00
- Cash & Carry Plus669,99
6.200,00 din/l
−19%Losion Intimni Sensitive 250 ml Nivea
- Univerexport%548,99
- Super Vero669,99
- Lilly679,99
+1 prodavnica2.195,96 din/l
−19%Nuk tuferi za grudi 30/1
- Idea · Mercator · Roda%500,00
- dm539,00
16,67 din/kom
−19%Alva Tahan Kakao 250 g Hr Mediterana
- Super Vero239,99
- Idea · Mercator · Roda%350,00
959,96 din/kg
−19%Tunjevina u maslinovom ulju Rio Mare 3x80g
- Maxi Online%599,99
- Maxi · Mega Maxi742,99
- Shop&Go772,99
2.499,96 din/kg
−19%Hu Plus Long Fresh 40/1 Carefree
- Idea · Mercator · Roda%360,00
- Aksa429,00
9,00 din/kom- −19%
Gumbo Gumene Bombone 4x6 kom
- Mikromarket%58,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M66,00
+1 prodavnica655,44 din/kg
−19%Chipsy Rebrasti Slani 150 g
- BB Trade%159,99
- Transkom 94179,90
- Trlić199,90
+1 prodavnica1.066,60 din/kg
−19%Jogurt Protein Skyr Jagoda 200 g
- Univerexport%169,99
- Lidl182,99
- Super Vero184,99
+1 prodavnica849,95 din/kg
−19%Pločice Hrs Pše Sir B Luk 130 g Danvi
- Univerexport%191,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
1.476,85 din/kg- −19%
Avax Glas za Stakla Refil 1 l
- Mere57,00
- Euro Ša M%64,90
- Sunce (Qvattro)69,99
+1 prodavnica57,00 din/l - −19%
Kikiriki Puter Crunchy 500 g Well
- Fortuna Market%429,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
859,98 din/kg
−19%Puddis Vanila 125 g
- Europrom%64,90
- Metalac Market75,00
- Transkom 9475,00
+1 prodavnica519,20 din/kg
−19%Gustin Nišesta 200 g Unijapak
- Senta Promet%64,99
- Podunavlje74,99
- Trlić79,99
+1 prodavnica324,95 din/kg
−19%Uvin Čaj 25 g Unijapak
- Senta Promet%64,99
- Europrom69,90
- Trlić69,99
+1 prodavnica2.599,60 din/kg
−19%Jetrena Pašteta Gavrilović 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM64,90
- Aroma%64,99
+1 prodavnica1.199,80 din/kg
−19%Čajna Pašteta Gavrilović 50 g
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM64,90
- Aroma%64,99
+1 prodavnica1.199,80 din/kg- −19%
Kobasica Budimska Specijal Carnex
- Cash & Carry Plus999,99
- Idea · Mercator · Roda%1.299,90
−19%Kakao Prah Čokoleva Aleva 90 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Senta Promet%259,99
- Podunavlje276,95
+1 prodavnica2.888,78 din/kg
−19%Balzam za Kosu Revital 222 ml Biome
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Lilly%369,99
1.576,53 din/l
−19%Sir Snack Tost 150 g Hofmeister
- Sunce (Qvattro)%164,99
- Šumadija Market200,00
- Transkom 94219,00
+1 prodavnica1.099,93 din/kg
−19%Parfem za Veš Spring 250 ml Lux "Maginus"
- dm295,00
- Super Vero%349,99
- VP Dima383,00
+1 prodavnica1.180,00 din/l
−19%Dr.Beckmann parfem za veš Fresh 250ml
- dm295,00
- Super Vero%349,99
- Cash & Carry Plus359,98
+1 prodavnica1.180,00 din/l
−19%Krema Univerzalna Urea Krauterhof 200 ml
- dm699,00
- Lilly%699,99
- Aksa815,00
+1 prodavnica3.495,00 din/l
−19%Mleko Baby Plavo 100 ml Nevena
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Luki189,00
1.349,90 din/l- −19%
Insekticid sprej protiv letećih insekata 400ml dtl
- BB Trade%219,99
- Senta Promet239,99
- Podunavlje279,99
+1 prodavnica549,98 din/l - −18%
Medaljoni od pilećeg mesa g
- Morava%584,90
- RIČ739,99
- Europrom771,00
+1 prodavnica97,48 din/kg
−18%Whiskey Teel SM Batch Gold Tin 0,7 l
- Idea · Mercator · Roda%3.100,00
- Europrom3.999,90
4.428,57 din/l
−18%Testenina Paglia E Fieno 250 g Camerino
- Aroma%399,99
- BB Trade449,97
- Super Vero469,99
+1 prodavnica1.599,96 din/kg
−18%Testenina Penne 500 g Camerino
- Aroma%399,99
- Roda495,99
- Mercator509,99
+1 prodavnica799,98 din/kg
−18%Gel za Tuširanje Dicora Vitamin A Mleko i Dinja 750 ml
- Cash & Carry Plus339,99
- Univerexport%364,99
- Sunce (Qvattro)379,99
+1 prodavnica453,32 din/l- −18%
Pileći Mini File Panirani
- Medius%899,90
- Fortuna Market999,99
- Metro1.000,00
+1 prodavnica899,90 din/kg
−18%Pileći Medaljoni sa Sirom 500 g Per
- ZAM%449,90
- Roda659,99
- Idea · Mercator694,99
899,80 din/kg- −18%
Flips HELLO 120 g SL
- Trnava Promet82,00
- Čutura%89,99
- Sunce (Qvattro)99,99
+1 prodavnica683,33 din/kg
−18%FAMOSO TORTILJA ČIPS 150g roštilj
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Šumadija Market106,00
- Euro Ša M107,00
+1 prodavnica599,93 din/kg
−18%Pileći file 100g slajs Yuhor
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%89,99
- Shop&Go113,99
899,90 din/kg- −18%
Mesni narezak 300 g Ranch
- Mere137,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet170,00
+1 prodavnica456,67 din/kg
−18%Elode Man Edt 100 ml Acqua
- Tekijanka736,79
- Prima799,00
- dm899,00
+1 prodavnica7.367,90 din/l
−18%Svinjska rebra BBQ 600g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%899,99
1.499,98 din/kg
−18%Viski Yamasakura 0,7 l
- Roda%7.069,99
- Idea · Mercator%7.199,99
- Aroma8.999,99
10.099,99 din/l- −18%
Det Deon Lilac Flover 3 kg
- Idea · Mercator · Roda%270,00
- Trlić349,00
90,00 din/kg
−18%Paradajz Pulpa Cirio 400 g Limenka
- Aroma245,00
- BB Trade289,97
- Univerexport%299,99
+1 prodavnica612,50 din/kg






































