Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−23%Pivo Madri 0,5 l Limenka
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%88,99
- VUM%89,99
- Senta Promet%96,99
+25 prodavnica177,98 din/l
−23%Kečap Pizza Polimark 1 kg
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+28 prodavnica213,00 din/kg
−22%Dodatak za Špagete Bolognese C 50 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Metalac Market%99,99
- Trnava Promet102,00
+28 prodavnica1.999,80 din/kg
−22%Hrana za Mačke Whiskas Kesica Losos 85 g
- Transkom 9468,90
- Prima%69,90
- Aman%69,99
+28 prodavnica810,59 din/kg
−22%Smrznuti Pomfrit Rebrasti Frikom 750 g
- Super Vero%338,99
- Mikromarket%339,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica451,99 din/kg
−22%Pivo Lowenbrau 0,5 l Limenka
- Univerexport%69,99
- Šumadija Market74,90
- Cash & Carry Plus74,99
+28 prodavnica139,98 din/l
−22%Pivo Jelen 0,5 l Limenka
- Čutura76,00
- Medius%79,90
- Šumadija Market84,90
+28 prodavnica152,00 din/l
−22%Sos za Špagete Aleva 85 g
- Leon119,99
- Trnava Promet128,00
- Aman%129,99
+28 prodavnica1.411,65 din/kg
−21%Čips Rebrasti Kečap Chips Way 150 g
- Leon119,99
- Čutura139,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+26 prodavnica799,93 din/kg
−21%Mleko Sveže Dukat 2,8% mm 1 l PET
- Fortuna Market123,99
- Medius%124,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%129,99
+25 prodavnica123,99 din/l
−21%Vino Belo Ždrepčeva Krv 1 l Vinarija Čoka
- Aleksandrović389,99
- Trnava Promet393,00
- Euro Ša M399,00
+28 prodavnica389,99 din/l
−21%Kašica Povrće+junetina Juvitana 190 g
- Aksa%219,00
- RIČ219,99
- dm225,00
+28 prodavnica1.152,63 din/kg
−20%C Biber Mleveni 10 g
- Idea · Mercator · Roda%42,99
- Trnava Promet45,00
- Morava49,00
+26 prodavnica4.299,00 din/kg
−20%Instant Kaša Baby Čokolino Lino 200 g
- Trnava Promet%287,00
- Aksa%299,00
- Aroma314,99
+28 prodavnica1.435,00 din/kg
−19%Medeno srce višnja 150g Pionir
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%109,90
- RIČ119,99
+28 prodavnica666,60 din/kg
−19%Energetsko Piće Guarana Gameon Tropical 0,5 l
- ZAM%99,90
- Podunavlje%104,99
- Cash & Carry Plus109,99
+28 prodavnica199,80 din/l
−19%Ledeni Čaj Lipton Black Lemon 1,5 l PET
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
- Senta Promet%145,99
+27 prodavnica86,66 din/l
−19%Pašteta Kokošija Junior Prsa na Žaru Argeta 95 g
- Cash & Carry Plus104,99
- ZAM%109,90
- Mikromarket%109,99
+28 prodavnica1.105,16 din/kg
−19%Mleko Čokoladno Moja Kravica 2x250 ml
- Transkom 9475,90
- Metro105,99
- Univerexport%108,99
+28 prodavnica151,80 din/l
−19%Liker Gorki List 0,7 l
- Cash & Carry Plus1.049,99
- Aman%1.099,99
- Roda1.099,99
+28 prodavnica1.499,99 din/l
−18%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,33 l Can
- Roda%63,29
- Idea · Mercator%65,29
- Univerexport%69,99
+27 prodavnica191,79 din/l
−18%Flips Gricko Chips Way 100 g
- Senta Promet97,73
- Podunavlje%97,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+28 prodavnica977,30 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg
−18%Ledeni Čaj Xixo Breskva 0,25 l
- ZAM%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
- Senta Promet%54,90
+28 prodavnica199,60 din/l
−17%Integralni Keks Nutri Choco Nougat 115 g O'Cake
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%89,99
- ZAM104,90
- VUM104,99
+25 prodavnica782,52 din/kg
−17%Roleri Wafer Lešnik i Kikiriki Cipiripi 150 g
- Cash & Carry Plus128,99
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
+28 prodavnica859,93 din/kg
−17%Puding Čokolada C 49 g
- Morava%39,90
- Lidl43,99
- Euro Ša M44,00
+28 prodavnica814,29 din/kg
−17%Napolitanke Choco Crispy Njamb 150 g
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet97,00
- Medius%99,90
+28 prodavnica633,27 din/kg
−17%Hleb Carski Tvojih 5 Minuta 300 g
- Profi139,99
- Trnava Promet142,00
- Euro Ša M145,00
+28 prodavnica466,63 din/kg
−17%Čokolada Mlečna sa Jagodom Milka 300 g
- Trnava Promet%373,00
- Sunce (Qvattro)%379,99
- Euro Ša M389,00
+28 prodavnica1.243,33 din/kg
−16%Imlek Nera Caffe Cappuccino 0,23 l Casa
- Aleksandrović119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Aman%129,99
+28 prodavnica521,70 din/l
−16%Voćni Napitak Next Joy Narandža 0,5 l PET
- Čutura64,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex%79,99
+28 prodavnica129,98 din/l
−16%Moja Kravica Jogurt 1% mm 1,5 kg PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Univerexport%164,99
- Metro181,61
+26 prodavnica106,66 din/kg
−16%Tvojih 5 Minuta Tost Hleb Classic 500 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Čutura%149,99
- Euro Ša M156,00
+28 prodavnica279,98 din/kg
−16%Imlek Protein Jagoda Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+28 prodavnica516,63 din/l
−16%Keks Mleveni Plazma 800 g Bambi
- Profi%589,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Metro649,00
+28 prodavnica737,49 din/kg
−15%Tuna Komadi Il Capitano 170 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Šumadija Market149,90
- Trnava Promet159,00
+28 prodavnica823,47 din/kg
−15%Somersby Jagoda 0% 0,33 l Limenka
- Aroma%84,99
- Idea · Mercator · Roda%87,99
- Trnava Promet89,00
+26 prodavnica257,55 din/l
−14%Voćni Nektar Next Classic Narandža 1 l Brik
- Cash & Carry Plus234,99
- Gomex%239,99
- Fortuna Market249,99
+28 prodavnica234,99 din/l
−13%Jogurt Grčki Grekos Kajsija 150 g
- Medius%84,90
- Cash & Carry Plus84,99
- Europrom89,90
+28 prodavnica566,00 din/kg
−13%Sardine u Ulju La Perla 125 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Metro104,99
- Trnava Promet105,00
+28 prodavnica799,92 din/kg
−13%Brijač Muški Extra 3 Sensitive Wilkinson
- Čutura69,00
- ZAM119,90
- Cash & Carry Plus119,99
+28 prodavnica
−13%Flips Kikiriki Clipsy Marbo 220 g
- Aman%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+26 prodavnica590,45 din/kg
−13%Toaletni Papir 3Sl Cotton Baby Powder 8+2 Perfex
- Cash & Carry Plus249,99
- Europrom%259,99
- Aleksandrović269,99
+28 prodavnica25,00 din/kom
−13%Marbo Gud Kikiriki Prženi 80 g
- Transkom 9486,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%94,99
+25 prodavnica1.086,25 din/kg
−12%Keks Sendvič sa Čokoladom Zlatni Pek 144 g
- Trnava Promet90,00
- Metalac Market109,50
- Europrom109,90
+28 prodavnica625,00 din/kg
−12%Keks Mini Mini Plazma Čoko&Jagoda Milkshake 170 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%184,99
- Leon184,99
+26 prodavnica1.058,76 din/kg
−12%So Kuhinjska Jodirana Tuzla 1 kg
- Trnava Promet50,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Senta Promet71,25
+26 prodavnica50,00 din/kg
































