Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −20%
Marinirani Feferoni 150 g
- Mikromarket%94,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M113,00
+2 prodavnice633,27 din/kg - −20%
Pileći ćevapi 500g
- BB Trade%299,88
- Mere312,00
- Cash & Carry Plus364,99
+2 prodavnice599,76 din/kg
−20%Sapun 24k Zlatni 250 g Nesti Dante
- Idea · Mercator · Roda%1.199,00
- Univerexport1.297,99
- Lilly1.389,99
4.796,00 din/kg
−20%Napitak Isotonic Citrus Mix Dana 0,75 l
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet119,00
- Mikromarket%139,99
+2 prodavnice133,32 din/l
−20%Začin Kurkuma Podravka 35 g
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Super Vero109,99
- Univerexport118,01
2.285,43 din/kg
−20%Coca Cola 0,5 l PET
- Aman%79,99
- Trnava Promet89,00
- Europrom94,90
+2 prodavnice159,98 din/l
−20%Jabuka Zlatni delises
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%119,99
- Maxi Online149,99
−20%Kruska Viljamovka domaca
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%119,99
- Maxi Online149,99
−20%Sveže Meso Pljeskavica Trlić Map 250 g
- Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%159,99
- Gomex249,99
639,96 din/kg
−20%Povrce mix za supu 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%159,99
319,98 din/kg
−20%Sapun Tečni Dopuna Rose&Peony Palmolive 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport%309,99
- Lilly379,99
559,98 din/l
−20%Lino Grisolino 200 g Podravka
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Fortuna Market299,99
- Trlić369,99
1.399,95 din/kg
−20%Instant Napitak Franck Divka 250 g
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- BB Trade289,97
- Prima306,00
1.119,96 din/kg- −20%
Smrznuti Komplet za Riblju Čorbu Tropic Trade 500 g
- BB Trade299,97
- Prima371,00
- Aroma%399,99
+2 prodavnice599,94 din/kg
−20%Sir Grana Padano Rendani 100 g Latteria Soresina
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- Super Vero436,99
- Aroma469,99
3.599,90 din/kg
−20%Tartuf Crni Osušen u Mlinu 4 g
- Metro%959,99
- Super Vero1.469,99
- Mercator · Roda1.829,99
+1 prodavnica239.997,50 din/kg
−20%Ekstra Devic Maslin Ulje Kalamata 500 ml
- Fortuna Market1.099,99
- Roda1.229,00
- Mercator1.249,00
+2 prodavnice2.199,98 din/l
−20%Rakija Koketa 0,7 l Zarić
- Metro2.361,59
- Idea · Mercator · Roda%2.400,00
- Europrom2.599,90
3.373,70 din/l
−20%Ulosci Dnevni Libresse Natural Care Normal 58/1
- Idea · Mercator · Roda%400,00
- Super Vero484,99
- Aroma549,99
6,90 din/kom
−20%Napitak Energetski Baka 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Soulfood110,00
- BB Trade119,97
320,00 din/l
−20%SYOSS boja za obrve svetlo braon
- dm799,00
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Lilly1.099,99
−20%Syoss Brow Tint Crna Boja za Obrve
- dm799,00
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Lilly1.099,99
−20%Cips Pringles Original 165 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%Cips Pringles Sour Cream & Onion 165 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%Krpice za upijanje boja Maxi 20 kom
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%129,99
6,50 din/kom
−20%Omeksivac za Ves Lenor Fresh Tropical Sun 1204 ml
- Idea · Mercator · Roda%749,99
- Super Vero%799,99
- Aroma939,44
622,92 din/l
−20%Om Bohor 2,7 l Albus
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Trlić799,99
- Aman849,99
259,26 din/l
−20%Bakina tajna ajvar beli 300g #6 Atlantic
- RIČ439,99
- Idea · Mercator · Roda%479,99
- Mega Maxi%499,99
1.466,63 din/kg
−20%Pecena paprika Maxi 670g
- Mega Maxi%259,99
- Profi313,99
- Maxi · Maxi Online322,99
+1 prodavnica388,04 din/kg
−19%PRONTO 0100 ulje za restaurira
- Trnava Promet514,00
- Cash & Carry Plus559,97
- Super Vero%599,99
+2 prodavnice5.140,00 din/l
−19%BEN&ANNA BLACK natural pasta 100ml
- Idea · Mercator · Roda%620,00
- Cash & Carry Plus701,89
- dm869,00
6.200,00 din/l
−19%Gel Tuš Deeply Nourishin 450 ml Dove
- Senta Promet370,64
- Idea · Mercator · Roda%650,00
- Univerexport838,56
823,64 din/l
−19%Kašica Ins Or Više Vr Žit 200 g Hipp
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Aksa619,00
- Lilly629,99
2.499,95 din/kg- −19%
Posebna Pileća Gala XXL Perut
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Soulfood649,99
- Univerexport652,99
208,33 din/kg
−19%Eliminator Nepoželjnih Boja 200 G"Maginus"
- Cash & Carry Plus349,99
- Super Vero%354,99
- VP Dima383,00
+2 prodavnice1.749,95 din/kg
−19%Mleko Zam Optipro 4 800 g Nan
- Idea · Mercator · Roda%2.099,00
- Aksa2.499,00
- Lilly2.599,99
2.623,75 din/kg
−19%Sapun Aloe Scent Safeguard 100 g
- Idea · Mercator · Roda%104,99
- Univerexport133,99
- Lilly135,99
1.049,90 din/kg
−19%Vino Penušavo 0,75 l Tokai
- Senta Promet669,90
- Cash & Carry Plus714,99
- Roda%949,99
+2 prodavnice893,20 din/l- −19%
Set za Nokte Dečiji Yummy Martinelia 4/1
- Univerexport375,99
- Idea · Mercator · Roda%379,99
- dm499,00
94,00 din/kom
−19%Delikates Virsla 800 g Carnex
- Idea · Mercator · Roda%549,90
- Maxi Online · Mega Maxi646,99
687,38 din/kg- −19%
Deo Spr Power Start 150 ml Old Spice
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
2.999,93 din/l
−19%Deo Spr Night Power 150 ml Old Spice
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
2.999,93 din/l- −19%
Deo Spr Sport Power 150 ml Old Spice
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
2.999,93 din/l - −19%
Old Spice deo stik POWER START 50ml
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
8.999,80 din/l
−19%Old Spice deo stik SPORT POWER 50ml
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
8.999,80 din/l
−19%Old Spice deo stik NIGHT POWER 50ml
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Lilly%449,99
- dm499,00
8.999,80 din/l
−19%Sardina u Biljnom Ulju Delamaris 90 g
- Aman%169,99
- Super Vero%179,99
- Univerexport179,99
+2 prodavnice1.888,78 din/kg
−19%Meggle pavlaka za kuvanje 10% mm 200ml Lactofree
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Super Vero%179,99
- Aman199,99
+1 prodavnica849,95 din/l





























