Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.481 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−8%Kinoa pahuljice 250g #16 Top Food
- Super Vero%334,99
- Idea · Mercator · Roda364,50
- RIČ369,99
+2 prodavnice1.339,96 din/kg
−8%Protein graska 150g #15 Top Food
- Super Vero%359,99
- Aleksandrović369,99
- RIČ369,99
+4 prodavnice2.399,93 din/kg
−8%KOBASICA ĆUREĆA EKSTRA EFEF 250G
- Univerexport89,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Aman%119,99
+4 prodavnice359,96 din/kg
−8%TUNA KOMADIĆI MALIBU 170G
- Metro94,00
- Trnava Promet102,00
- Europrom109,90
+4 prodavnice552,94 din/kg- −8%
AJVAR DOMACI BLAGI TO 560G
- VUM%489,99
- ZAM549,90
- Tekijanka549,99
+4 prodavnice874,98 din/kg - −8%
TO! AJVAR DOMACI LJUTI 560GR
- VUM%489,99
- Podunavlje499,99
- ZAM549,90
+4 prodavnice874,98 din/kg
−8%TOST BELI HLEB&KIFLE 500G
- Univerexport167,99
- Super Vero%184,99
- Metro191,99
+4 prodavnice335,98 din/kg
−8%ČOKOLADA LINDOR PISTAĆ 100G LINDT
- Aroma%369,99
- Super Vero371,99
- Idea · Mercator372,60
+3 prodavnice3.699,90 din/kg
−8%VODA VRNJCI NEGAZIRANA 1L PET
- Trnava Promet%37,00
- Morava50,00
- Metro51,01
+4 prodavnice37,00 din/l
−7%PROTEIN KOKOSOV 200G GRANUM
- Aksa279,00
- Super Vero%319,99
- Idea · Mercator · Roda329,99
+2 prodavnice1.395,00 din/kg
−7%Vino stono Medvedja krv Rubin 1l
- Trlić259,00
- Profi379,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi399,99
+2 prodavnice259,00 din/l
−7%KOBASICA FUETEC IBERICO ELPOZO 150G
- Aroma%529,99
- Univerexport602,99
- Super Vero794,99
+4 prodavnice3.533,27 din/kg
−7%KOCKA ZA SUPU BUJON GOVEĐA 120G ALEVA
- Trnava Promet208,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Euro Ša M232,00
+4 prodavnice1.733,33 din/kg- −6%
Jogurt Vita Pro 1%mm 180g casa Granice
- Cash & Carry Plus28,99
- Gomex%29,99
- VP Dima32,00
+4 prodavnice161,06 din/kg
−6%ČOKOLADA RITTER SPORT MARCIPAN 100G
- Gomex%268,99
- Cash & Carry Plus289,99
- Fortuna Market299,99
+4 prodavnice2.689,90 din/kg
−6%Povrtna kocka Aleva 120g
- Trnava Promet183,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Euro Ša M222,00
+4 prodavnice1.525,00 din/kg
−6%PASTA ZA ZUBE COOL MATE MINT 100ML
- Profi71,99
- Euro Ša M%79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+4 prodavnice719,90 din/l
−6%GORDA RAKIJA SLJIVA 7YO 0.75L HORECA
- Cash & Carry Plus3.288,99
- Metro%3.290,00
- Soulfood3.419,99
+4 prodavnice4.385,32 din/l- −6%
Rakija od vina Vinjak Simex 40% 0.1l
- Šumadija Market114,00
- Tekijanka119,89
- Aleksandrović119,99
+4 prodavnice1.140,00 din/l
−5%VINO 1L CRNO VRANAC 12% 1/6 RUBIN
- Cash & Carry Plus349,99
- Tekijanka%349,99
- Metro419,00
+4 prodavnice349,99 din/l
−5%Deterdzent SAVEX 2.9kg Whites&Colors 6
- Euro Ša M%643,90
- Fortuna Market729,99
- RIČ729,99
+4 prodavnice222,03 din/kg
−5%Top star metla Aria sa drskom
- ZAM%569,90
- RIČ609,99
- Šumadija Market648,00
+4 prodavnice
−5%ZAČIN C (2X350G) PR 25%
- Aroma%399,99
- VUM399,99
- Maxi · Mega Maxi424,99
+3 prodavnice571,41 din/kg
−4%NS BOMI MINI CAKE KAJSIJA 165G
- Čutura119,00
- Sunce (Qvattro)%133,99
- Trnava Promet162,00
+4 prodavnice721,21 din/kg- −4%
PIRINAC ORIENT 800g
- Svetofor106,02
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M%119,90
+4 prodavnice132,53 din/kg
−4%Palmolive kupka 250ml milk honey
- Euro Ša M192,00
- VUM239,99
- Medius%249,90
+4 prodavnice768,00 din/l
−4%RAKIJA BOJKOVCANKA SLJIVA PREMIUM 0.7L
- Šumadija Market3.199,00
- Aroma4.399,99
- Metro%4.999,00
+4 prodavnice4.570,00 din/l
−3%KAFA KAFICA AROMA 200G
- Prima%379,90
- Sunce (Qvattro)429,99
- Trlić429,99
+4 prodavnice1.899,50 din/kg
−3%KOLAČI ČOKO KUGLICE LAKI S 300G
- Cash & Carry Plus309,99
- Sunce (Qvattro)%379,99
- Univerexport481,99
+4 prodavnice1.033,30 din/kg
−90%SAPUN GLICERIN LIM NANA 150G NOXES
- Idea · Mercator · Roda%10,00
- Euro Ša M96,00
- Trlić109,99
+1 prodavnica66,67 din/kg
−79%BIOBAZA FOR MEN GENTLEMAN GIFT BOX
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- Lilly1.599,99
- RIČ1.649,99
+1 prodavnica
−79%ČETKICA ZA ZUBE ELEKTRIČNA PRO 1 BLACK ORAL-B
- Aman%1.499,99
- Lilly%4.999,99
- Univerexport%4.999,99
+3 prodavnice
−78%Chocollama BEOGRAD VEGAN DARK CHOCO.100g
- BB Trade%99,99
- Idea · Mercator · Roda432,00
- dm449,00
+1 prodavnica999,90 din/kg
−75%Chocollama MADAME CRNA ČOKOLADA 100g
- BB Trade%99,99
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda405,00
+1 prodavnica999,90 din/kg
−75%KREMA UNIVERZALNA SOFT SOLEA 150ML
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Cash & Carry Plus312,02
- Univerexport372,64
+1 prodavnica600,00 din/l
−66%Sunđer Glitzi Plus Vileda 3/1
- Idea · Mercator · Roda%99,00
- Euro Ša M241,00
- Lilly285,99
+1 prodavnica33,00 din/kom
−65%ČETKICA ZA ZUBE SLIM SOFT WHITE COLGATE
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Super Vero%449,99
- dm459,00
+1 prodavnica
−65%BOJA PALETTE DE LUX 400 S PLAVA HEN
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- RIČ459,99
- Mega Maxi469,99
+1 prodavnica
−64%SET ORG MIMI JOYFUL MEMORI H&F CARE
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Super Vero499,99
- Maxi · Mega Maxi599,99
818,18 din/l
−64%PRELIV CHILI THOMY 220G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- RIČ224,99
- Univerexport232,50
+1 prodavnica545,45 din/kg
−63%ULOŠCI HIGIJENSKI PERF.ULTRA MAXI BLUE BELLA 16/1
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Univerexport%274,99
- dm279,00
+1 prodavnica8,13 din/kom
−63%Palette DELUXE 6-888 boja za kosu
- Idea · Mercator · Roda%230,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Mega Maxi469,99
+1 prodavnica
−63%DETERDŽENT ZA VEŠ EXPERT FPS COMPACT PERSIL 10KG
- Idea · Mercator · Roda%1.300,00
- Trlić2.599,00
- Univerexport3.678,57
+1 prodavnica130,00 din/kg
−62%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 60PR ARIEL 3L
- Idea · Mercator · Roda%850,00
- Sunce (Qvattro)1.199,99
- Aleksandrović1.249,99
+1 prodavnica283,33 din/l
−62%PRELIV BURGER THOMY 220G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Univerexport232,50
- VP Dima235,00
+1 prodavnica545,45 din/kg
−62%DET KAPS PERSIL COLOR 60/1
- Idea · Mercator · Roda%1.399,00
- Metro1.558,80
- Maxi Online · Mega Maxi2.099,00
23,32 din/kom
−60%SRED SUN SPREJ KAKAO 100ML ZIAJA
- Idea · Mercator · Roda%400,00
- dm739,00
- Lilly875,99
+1 prodavnica4.000,00 din/l
−60%SVEĆA AIR WICK TESLA MOUNTAIN BERRY
- Idea · Mercator · Roda%360,00
- Aroma468,90
- dm579,00
+1 prodavnica


































