Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−39%Vino Roze Tikveš 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%389,99
- Aman%499,99
- Cash & Carry Plus499,99
+29 prodavnica519,99 din/l
−39%Šunka za Pizzu Neoplanta 330 g
- Univerexport%219,99
- Leon%279,99
- Lidl284,99
+31 prodavnica666,64 din/kg
−38%Bar bez Šećera Malina&Kakao Wellness 23 g
- Aroma%49,99
- Trnava Promet50,00
- ZAM59,90
+31 prodavnica2.173,48 din/kg
−36%Krema Baby Becutan 100 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Fortuna Market309,99
- Trnava Promet323,00
+29 prodavnica2.999,90 din/l
−36%Napolitanke Mleko i Lešnik Bambi 185 g
- Sunce (Qvattro)%87,99
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+31 prodavnica475,62 din/kg
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−35%Vlažne Maramice Baby Becutan 72/1
- Leon%149,99
- Univerexport%159,99
- RIČ164,99
+31 prodavnica2,08 din/kom
−35%Čaj Kamilica Welton 20 g
- Šumadija Market79,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Trlić%84,99
+31 prodavnica3.995,00 din/kg
−34%Hrana za Mačke Izbor Živine Whiskas 4x85 g
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Cash & Carry Plus199,99
- Čutura%199,99
+29 prodavnica558,79 din/kg
−33%Jogurt Dukat 2,8% mm 1,5 kg
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%169,99
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
+28 prodavnica113,33 din/kg
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 750 ml
- Fortuna Market%149,99
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+31 prodavnica199,99 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−32%Paradajz Pasirani Tomatello 500 ml
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Super Vero%69,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−32%Ulošci Dnevni Normal Libresse 32/1
- Maxi Online%159,99
- Lidl160,99
- Lilly%169,99
+31 prodavnica5,00 din/kom
−32%Energetsko Piće Guarana Azijana 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Aroma%64,99
- Trnava Promet%66,00
+29 prodavnica239,96 din/l
−32%Bananica Kisela 28 g Štark
- Leon19,99
- Trnava Promet%23,00
- Idea · Mercator · Roda%25,99
+29 prodavnica713,93 din/kg
−31%Hleb Pizza Bruschette Maretti 70 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%69,99
- Šumadija Market74,90
- Trnava Promet78,00
+28 prodavnica999,86 din/kg
−31%Pasulj Posni Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%209,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−31%Ulošci Higijenski Maxi Goodnight Libresse 10/1
- Metalac Market%169,99
- dm179,00
- Lidl179,99
+31 prodavnica17,00 din/kom
−29%Voćni Napitak Cube BY Tube Jabuka 1,5 l Brik
- Medius%149,90
- Prima%149,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+29 prodavnica99,93 din/l
−29%Voćni Napitak Cube BY Tube Breskva 1,5 l Brik
- Roda%157,99
- Medius%159,90
- Idea · Mercator%162,99
+30 prodavnica105,33 din/l
−29%Čips Rebrasti Chilli Chipsy 130 g
- Trnava Promet%149,00
- Aman%159,99
- Leon166,99
+31 prodavnica1.146,15 din/kg
−29%Osveživač WC Bref Power Aktiv Lemon 2x50 g
- VUM189,99
- Senta Promet199,99
- Trnava Promet205,00
+31 prodavnica1.899,90 din/kg
−28%Kaša Ovsena Lešnik&Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Medius%69,90
+29 prodavnica1.133,17 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−28%Hrana za Mačke Govedina Felix 85 g
- Trnava Promet%58,00
- Prima%64,90
- Idea · Mercator · Roda%64,99
+29 prodavnica682,35 din/kg
−28%Palmolive Šampon Naturals 2In1 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+31 prodavnica414,23 din/l
−27%Sladoled Multipack Štapić Čoko Moko Frikom 420 ml
- Leon259,99
- Medius%289,90
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%329,99
+28 prodavnica619,02 din/l
−27%Paradajz Sok Polimark 1 l
- Maxi Online%119,99
- ZAM129,90
- Cash & Carry Plus134,99
+31 prodavnica119,99 din/l
−27%Flips Max Sour Cream 70 g Clipsy Marbo
- Šumadija Market79,90
- ZAM%79,90
- Europrom%79,99
+31 prodavnica1.141,43 din/kg
−27%Sladoled Quattro Classic Frikom 900 ml
- Sunce (Qvattro)%329,99
- VP Dima%399,90
- Soulfood%399,99
+31 prodavnica366,66 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−25%Keks Integralni Ovsene Pahuljice Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- VUM%119,99
+28 prodavnica570,95 din/kg
−24%Hleb Slanina Kubeti 35 g
- Cash & Carry Plus34,50
- Trnava Promet36,00
- Idea · Mercator · Roda%37,99
+29 prodavnica985,71 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Apple Fairy 900 ml
- Senta Promet289,99
- Transkom 94%299,00
- Cash & Carry Plus299,99
+31 prodavnica322,21 din/l
−23%Kaša Ovsena Šumsko Voće Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+31 prodavnica999,83 din/kg
−23%Začin Podravka Vegeta 400 g
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Transkom 94269,00
+31 prodavnica620,00 din/kg
−23%Hrana za Pse Divlj.Pil.Jagnj.Pedigree 4x100 g
- Trnava Promet%200,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
+27 prodavnica500,00 din/kg
−23%Instant Napitak Cedevita Limun 455 g
- Cash & Carry Plus364,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+31 prodavnica802,18 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica774,95 din/kg
−23%Jogurt Probiotik Balans 1 kg TT
- Metalac Market%149,99
- Univerexport%149,99
- Medius%154,90
+31 prodavnica149,99 din/kg
−22%Flips Smoki Štark 80 g
- Medius%59,90
- Aman%59,99
- Cash & Carry Plus62,99
+31 prodavnica748,75 din/kg
−22%Voda Cedevita Vitaminska Limun Ananas 0,5 l PET
- Aksa%79,00
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+31 prodavnica158,00 din/l
−22%Keks Cookies Noisette Najlepše Želje 145 g
- Cash & Carry Plus176,00
- Univerexport%179,99
- Gomex193,50
+31 prodavnica1.213,79 din/kg



































