Cene → Akcije po artiklima → Smrznuti proizvodi
Akcije: Smrznuti proizvodi
580 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−21%SMRZNUTO POVRĆE KARFIOL FLORA 450G
- Aroma%149,99
- BB Trade%159,88
- Idea206,38
+3 prodavnice333,31 din/kg
−14%SMRZNUTO POVRĆE MEKSIČKI MIX FLORA 400G
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+2 prodavnice374,98 din/kg
−19%SMRZNUTO POVRĆE MIX GRAŠAK-ŠARGAREPA FLORA 400G
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+2 prodavnice374,98 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FRIKOM 400G
- Idea%149,99
- Lidl149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica374,98 din/kg- −25%
TO!ZUTA BORANIJA MRZ.900G FRIGLO
- Tekijanka%149,99
- Leon193,99
- ZAM199,90
+8 prodavnica166,66 din/kg - −40%
KRILA PILECA ZAMRZNUTA 500G VINDIJA
- Čutura%149,99
- Aleksandrović239,99
- Euro Ša M245,00
+4 prodavnice299,98 din/kg
−25%SMRZNUTA BORANIJA ZUTA MONTELLA 450G
- Aroma%149,99
333,31 din/kg- −21%
SMRZNUTI SMOOTHIE MONTAIN FRUITS RELAX 140G
- Aroma%149,99
1.071,36 din/kg - −21%
SMRZNUTI SMOOTHIE MONTAIN FRUITS WAKE UP 140G
- Aroma%149,99
1.071,36 din/kg
−10%SLADOLED SENDVIČ MACHO CARAMEL FRIKOM 84.5G
- Luki90,00
- RIČ110,00
- Transkom 94110,00
+20 prodavnica697,67 din/l
−10%SLADOLED KORNET KAPRI FRIKOM 160ML
- Luki90,00
- Gomex%151,88
- Super Vero167,99
+20 prodavnica562,50 din/l
−11%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA POLAR FOOD 400G
- Aleksandrović119,99
- Univerexport125,99
- Aman129,99
+6 prodavnica299,98 din/kg- −26%
SMRZ.TESTO ZU-ZU KOCKE 900G FONTANA
- BB Trade%159,88
- Senta Promet236,50
177,64 din/kg - −26%
SMRZ.TESTO KOKTEL KROASAN 900G FONTANA
- BB Trade%159,88
- Senta Promet224,68
177,64 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE MIX FLORA 400G
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+4 prodavnice399,98 din/kg
−11%SMRZNUTO POVRĆE POTAŽ MIX SREMSKI FLORA 400G
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+1 prodavnica399,98 din/kg- −14%
SMRZNUTO POVRĆE POTAŽ MIX POMORAVSKI FLORA 400G
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+1 prodavnica399,98 din/kg
−20%SMRZNUTO POVRĆE POTAŽ MIX VOJVOĐANSKI FLORA 400G
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+1 prodavnica399,98 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 400G
- Leon158,99
- Idea%159,99
- Lidl159,99
+37 prodavnica397,48 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ZELENA FRIKOM 400G
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+32 prodavnice399,98 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE CARSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Leon%159,99
- Šumadija Market179,90
- VUM%188,99
+37 prodavnica399,98 din/kg
−15%SMRZNUTO POVRĆE ZA SUPE I ČORBE FRIKOM 400G
- Metalac Market%159,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Europrom189,00
+11 prodavnica399,98 din/kg
−15%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK ŠARGAREPA FRIKOM 400G
- Trnava Promet159,00
- Metalac Market%159,99
- Cash & Carry Plus174,99
+12 prodavnica397,50 din/kg
−27%Kraljevski potaz 400g Friglo
- Sunce (Qvattro)%159,99
- Medius%164,90
- ZAM%169,90
+13 prodavnica399,98 din/kg
−27%Potaz od bundeve 0400 Friglo
- Sunce (Qvattro)%159,99
- ZAM%169,90
- Idea%169,99
+12 prodavnica399,98 din/kg
−27%FRIGLO ZELENI POTAZ 400G
- Sunce (Qvattro)%159,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+10 prodavnica399,98 din/kg- −11%
SMRZNUTO TESTO 1/1 KNEDLE 400G ŠLJIVA
- Gomex%159,99
399,98 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE SPANAĆ FRIKOM 400G
- Šumadija Market159,90
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
+37 prodavnica399,75 din/kg
−10%SMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC POLAR FOOD 400G
- Aman139,99
- Idea%164,99
- Mercator%164,99
+4 prodavnice349,98 din/kg
−37%FRIGLO GRASAK 900G
- Soulfood%164,99
- Fortuna Market%179,99
- Sunce (Qvattro)%189,99
+11 prodavnica183,32 din/kg
−10%SLADOLED ČAŠA KAPRI FRIKOM 180ML
- Luki100,00
- Sunce (Qvattro)135,00
- Gomex%169,19
+29 prodavnica555,56 din/l
−10%SLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 190ML
- Luki100,00
- Sunce (Qvattro)135,00
- Gomex%169,19
+27 prodavnica526,32 din/l
−16%SMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC FRIKOM 400G
- Leon166,99
- Prima%169,90
- Maxi%176,99
+34 prodavnice417,48 din/kg- −19%
POMFRIT 1KG TRIJUMF
- Medius%169,90
- Tekijanka211,75
- Trlić219,99
+4 prodavnice169,90 din/kg
−15%ROLNICA SA KAKAO KREMOM 500GR MOD
- ZAM%169,90
- Transkom 94209,00
- Fortuna Market209,99
+4 prodavnice339,80 din/kg
−15%SMRZNUTO POVRĆE BELA ČORBA FRIKOM 400G
- Super Vero164,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Trlić%169,99
+33 prodavnice412,48 din/kg- −15%
SMRZNUTO TESTO 1/1 LISNATO TESTO 500G
- Gomex%169,99
339,98 din/kg - −14%
POGACICE
- Euro Ša M%174,90
−8%BORANIJA ZUTA FRIKOM 450g
- Euro Ša M142,00
- Roda164,99
- Europrom172,00
+4 prodavnice315,56 din/kg
−8%SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM RUSKA SALATA 400G
- Gomex%174,99
437,48 din/kg
−15%ROLNICA SA SIROM 500GR MOD
- Luki%179,00
- Transkom 94199,90
- ZAM199,90
+4 prodavnice358,00 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE KARFIOL FLORA 400G
- BB Trade%179,88
- Univerexport%184,99
- Aroma189,99
+4 prodavnice449,70 din/kg
−14%SMRZNUTO POVRĆE BABY MIX FLORA 400G
- BB Trade%179,88
- Senta Promet189,99
- Maxi199,99
+7 prodavnica449,70 din/kg
−15%SMRZNUTO POVRĆE BALKANSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- BB Trade%179,88
- Sunce (Qvattro)209,99
- Idea210,78
+15 prodavnica449,70 din/kg- −13%
STANIC ROL VISNJA 500G
- BB Trade%179,88
- Trnava Promet184,00
- Cash & Carry Plus184,99
+6 prodavnica359,76 din/kg
−18%SMRZNUTO POVRĆE ZLATNA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Morava%179,90
- Sunce (Qvattro)%184,99
- Metalac Market%189,99
+33 prodavnice449,75 din/kg
−18%SMRZNUTO POVRĆE ĐUVEČ FRIKOM 400G
- Morava%179,90
- Leon183,99
- Metalac Market%189,99
+34 prodavnice449,75 din/kg
−14%SMRZNUTO POVRĆE POTAŽ MIX ŠUMADIJSKI FLORA 400G
- Idea%179,99
- Mercator%179,99
- Roda%179,99
+1 prodavnica449,98 din/kg

































