Cene → Akcije po artiklima → Slane grickalice
Akcije: Slane grickalice
437 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−20%CLIPSY SIR 100g MARBO
- Idea · Mercator · Roda%83,00
- Senta Promet94,16
- Gomex99,99
+5 prodavnica830,00 din/kg
−20%CIPS PRINGLES ORIGINAL 165GR
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%CIPS PRINGLES SOUR CREAM & ONION 165G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%ČIPS REBRASTI KETCHUP CHIPSY 85G
- Leon128,99
- Medius%129,90
- Aman%129,99
+32 prodavnice1.517,53 din/kg
−20%DORITOS FLAMING HOT 85G
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Euro Ša M139,00
- Aroma147,80
+9 prodavnica1.352,94 din/kg
−20%ČIPS ORIGINAL PRINGLES 165G
- Cash & Carry Plus224,99
- Šumadija Market238,90
- Aman%249,99
+24 prodavnice1.363,58 din/kg
−20%ČIPS SOUR CREAM&ONION PRINGLES 165G
- Cash & Carry Plus224,99
- Šumadija Market238,90
- Aman%249,99
+23 prodavnice1.363,58 din/kg
−20%ČIPS BACON PRINGLES 165G
- Cash & Carry Plus224,99
- Fortuna Market249,99
- Aleksandrović269,90
+12 prodavnica1.363,58 din/kg
−20%Cips PRINGLES 0165 rostilj sos
- Cash & Carry Plus224,99
- Čutura%249,99
- Fortuna Market279,99
+8 prodavnica1.363,58 din/kg
−20%PRINGLES CHEESSY CHEESE 165g
- Cash & Carry Plus224,99
- Aleksandrović259,90
- Trlić299,99
+8 prodavnica1.363,58 din/kg
−20%ČIPS PRINGLES ORIGINAL 165G+35G
- Aleksandrović329,99
- Idea · Mercator · Roda%329,99
1.999,94 din/kg- −20%
ČIPS PRINGLES SOUR CRE&ONI 165G+35G
- Aleksandrović329,99
- Idea · Mercator · Roda%329,99
1.999,94 din/kg
−19%FLIPS FLAMING HOT 60g
- Idea · Mercator · Roda%76,00
- Gomex96,54
- Šumadija Market97,00
+5 prodavnica1.266,67 din/kg
−19%ČIPS CLASSIC CHIPS WAY 230G
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Leon219,99
- Cash & Carry Plus239,99
+11 prodavnica913,00 din/kg
−19%ČIPS REBRASTI SLANI CHIPS WAY 230G
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Roda254,99
+8 prodavnica913,00 din/kg
−19%CHIPSY REBRASTI SLANI 150g
- BB Trade%159,99
- Transkom 94179,90
- Aleksandrović189,99
+2 prodavnice1.066,60 din/kg
−19%FLIPS MIX CLIPSY 150G
- Univerexport%119,00
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice793,33 din/kg
−19%KOKICE SLANE CLIPSY 115G
- Univerexport%119,00
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus129,99
+33 prodavnice1.034,78 din/kg
−19%Sušeno voće mix SK5 200g
- Lidl%234,99
1.174,95 din/kg- −19%
CAROBNJACI pavlaka i luk 0040 Takovo 52
- Trnava Promet%30,00
750,00 din/kg
−19%ČIPS REBRASTI CHEESEBURGER CHIPSY 85G
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Super Vero139,99
+25 prodavnica1.528,24 din/kg
−19%ČIPS TORTILJA HOT CORN DORITOS 90G
- Sunce (Qvattro)%122,99
- Aroma%129,99
- Cash & Carry Plus129,99
+23 prodavnice1.366,56 din/kg
−19%ČIPS COOL ORIGINAL DORITOS 90G
- Aroma%129,99
- Univerexport%129,99
- Super Vero139,99
+25 prodavnica1.444,33 din/kg
−19%Beli čips posoljeni MK16 125g
- Lidl%129,99
1.039,92 din/kg
−19%FLIPS ČOKO SMOKI ŠTARK 80G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%139,99
- Lidl149,99
- VP Dima159,90
+32 prodavnice1.749,88 din/kg
−19%KIKIRIKI SLATKI ČILI 70G ZIGI
- Idea · Mercator · Roda%80,00
1.142,86 din/kg
−19%ČIPS SLANI CHIPSY 210G
- Aman%219,99
- Leon223,99
- Trnava Promet238,00
+30 prodavnica1.047,57 din/kg
−18%PODRAVKA KVIKI GRIC SLANI 100G
- VP Dima78,00
- RIČ79,99
- Sunce (Qvattro)%81,59
+13 prodavnica780,00 din/kg
−18%ŠTAPIĆI PUNJENI KIKIRIKIJEM PARDON 100G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%79,99
- Transkom 9482,90
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica799,90 din/kg
−18%FLIPS GRICKO CHIPS WAY 100G
- Super Vero%96,99
- Senta Promet97,73
- Podunavlje%97,99
+29 prodavnica969,90 din/kg
−18%PERECE MIX SEEDS ELEPHANT 180G
- Euro Ša M%138,90
- Cash & Carry Plus150,00
- Super Vero159,99
+8 prodavnica771,67 din/kg
−18%ČIPS PAVLAKA I VLASAC BENLIAN 50G
- Aleksandrović69,90
- Senta Promet%89,99
- Cash & Carry Plus97,50
+8 prodavnica1.398,00 din/kg
−18%FAMOSO TORTILLA CLASSIC 150G
- Leon69,99
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Aleksandrović99,99
+9 prodavnica466,60 din/kg
−18%FAMOSO TORTILLA CHILI 150G
- Čutura69,99
- Leon79,99
- Sunce (Qvattro)%89,99
+10 prodavnica466,60 din/kg
−18%FAMOSO TORTILLA PIZZA 150G
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M109,00
+5 prodavnica599,93 din/kg
−18%benlian CHIPS Barbecue 50g
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Senta Promet%89,99
+4 prodavnice1.799,80 din/kg
−18%benlian CHIPS Tzatziki 50g
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Senta Promet%89,99
+5 prodavnica1.799,80 din/kg
−18%TORTILLA FAMOSO CIPS SIR 150G
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+4 prodavnice599,93 din/kg
−18%FAMOSO TORTILJA CIPS 150g rostilj
- Aleksandrović84,99
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Cash & Carry Plus99,99
+3 prodavnice566,60 din/kg
−18%PERECE SA SUSAMOM ELEPHANT 180G
- Leon135,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%144,99
- Cash & Carry Plus149,99
+14 prodavnica755,50 din/kg
−18%GP CRACKER SALATNI 250G "AWT"
- Maxi Online%269,99
- VP Dima274,00
- Super Vero289,99
+2 prodavnice1.079,96 din/kg- −18%
LJUTI MIX
- Trlić149,90
- BB Trade%299,88
7,50 din/kom
−18%Flips CORN slani 12g MC Robin 30
- Trnava Promet%14,00
- Trlić14,99
- Euro Ša M18,00
+1 prodavnica1.166,67 din/kg
−18%STAPICI PARDON KIKIRIKI 210G* LF20
- BB Trade%139,99
666,62 din/kg
−18%ŠTAPIĆI INTEGRALNI SUSAM BIOGRIC OM MADE 70G
- dm70,00
- Transkom 9474,90
- Univerexport%76,99
+22 prodavnice1.000,00 din/kg
−18%ŠTAPIĆI PUNJENI KIKIRIKIJEM TRIK 200G
- Cash & Carry Plus89,99
- Leon93,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%94,99
+34 prodavnice449,95 din/kg
−17%KOKICE ZA MIKROTALASNU SLANE MOGYI 100G
- Aleksandrović64,90
- Čutura76,00
- VP Dima99,00
+27 prodavnica649,00 din/kg
−17%DENI CRICKY KIKIRIKI 170G
- Euro Ša M%119,90
- Cash & Carry Plus125,99
- VUM137,99
+6 prodavnica705,29 din/kg




























