Cene → Akcije po artiklima → Slane grickalice
Akcije: Slane grickalice
424 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−22%PERECE SLANE ELEPHANT 180G
- Sunce (Qvattro)%140,99
- Mega Maxi%144,99
- Cash & Carry Plus149,99
+16 prodavnica783,28 din/kg
−22%ELEPHANT PERECE SA SUSAMOM 180G
- Sunce (Qvattro)%140,99
- Yuhor169,99
- Trlić179,99
783,28 din/kg
−22%Slani MIx TriK 300g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
399,97 din/kg
−21%TORTILJA ČIPS 100G PATOS ROLLS SUPER
- VP Dima%109,90
- Čutura%109,99
- Trnava Promet111,00
+20 prodavnica1.099,00 din/kg
−21%Cips PATOS tortilja rolls chilli i lime 0090 24
- Leon105,99
- Čutura%109,99
- Trnava Promet111,00
+11 prodavnica1.177,67 din/kg
−21%Cips PATOS tortilja rolls med i senf 0090 24
- Leon105,99
- Čutura%109,99
- Trnava Promet111,00
+7 prodavnica1.177,67 din/kg
−21%ČIPS REBRASTI PAPRIKA CHIPS WAY 150G
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi184,99
+9 prodavnica999,93 din/kg
−21%ČIPS TZATZIKI CHIPS WAY 150G
- Leon119,99
- Aman%149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+17 prodavnica799,93 din/kg
−21%ČIPS REBRASTI KEČAP CHIPS WAY 150G
- Leon119,99
- Čutura139,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+25 prodavnica799,93 din/kg
−21%MARBO PARD.STAPICI KIKIRIKI 210G
- ZAM%139,90
- Prima%149,90
- Soulfood%149,99
+3 prodavnice666,19 din/kg
−21%HLEB BAKE ROLLS SALT 7DAYS 80G
- Sunce (Qvattro)%78,99
- Euro Ša M99,00
- Fortuna Market108,99
+7 prodavnica987,38 din/kg
−21%BAKE ROLLS BACON 80g
- Sunce (Qvattro)%78,99
- Šumadija Market92,00
- Euro Ša M99,00
+6 prodavnica987,38 din/kg
−21%Sušeno voće mix SK5 200g
- Lidl%229,99
1.149,95 din/kg
−21%SUNCOKRET PRŽENI SLANI JEZGRO MOGYI 100G
- Cash & Carry Plus109,99
- Univerexport%109,99
- Aleksandrović119,99
+19 prodavnica1.099,90 din/kg- −20%
MIK.BANJON.SEMEN.BUND.PECENA SL.200G
- Mikromarket%229,99
- Cash & Carry Plus232,13
1.149,95 din/kg
−20%ŠTAPIĆI PARDON SLANI 90G MARBO
- Medius%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet54,00
+30 prodavnica554,44 din/kg
−20%MIK.BANJON.SEMEN.BUND.PECENA SL.100G
- Cash & Carry Plus114,99
- Mikromarket%118,99
- Gomex144,45
1.149,90 din/kg
−20%FLIPS MIX II CLIPSY MARBO 150G
- Univerexport%119,00
- Leon125,99
- Aman%129,99
+35 prodavnica793,33 din/kg- −20%
Stapici slani sa semenkama 0250 Andro 15
- Trlić104,00
- Trnava Promet155,00
- Mikromarket%166,99
+1 prodavnica416,00 din/kg
−20%KIKIRIKI PRŽENI SLANI VAKUM YUMIS 400G
- Trnava Promet238,00
- Mikromarket%238,99
- Medius%249,90
+12 prodavnica595,00 din/kg- −20%
MIK.BANJON.PISTAC.PEC.SL.75G
- Mikromarket%238,99
- Cash & Carry Plus239,99
3.186,53 din/kg
−20%FLIPS SMOKICE BUTTER SMOKI 85G
- Cash & Carry Plus74,99
- ZAM%79,90
- Univerexport%79,99
+28 prodavnica882,24 din/kg
−20%FLIPS SMOKICE CHEESE SMOKI 85G
- Cash & Carry Plus74,99
- ZAM%79,90
- Univerexport%79,99
+28 prodavnica882,24 din/kg
−20%FLIPS SMOKICE TERYAKI CHICKEN SMOKI 85G
- Cash & Carry Plus74,99
- Euro Ša M%78,90
- ZAM%79,90
+28 prodavnica882,24 din/kg
−20%FLIPS SMOKICE CHILLI&LIME SMOKI 85G
- Cash & Carry Plus74,99
- ZAM%79,90
- Univerexport%79,99
+25 prodavnica882,24 din/kg
−20%CRICKY KOKICE SLANE 50g
- Mikromarket%51,99
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M58,00
+6 prodavnica1.039,80 din/kg
−20%CIPS 140GR REBRASTI SLANI XXL MARBO
- ZAM%159,90
1.142,14 din/kg
−20%YUMIS KOKICE ZA MIKROTALASNU SLANE 100G
- Metalac Market72,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović79,99
+17 prodavnica720,00 din/kg
−20%ŠTAPIĆI SLANI TRIK 95G
- Leon38,99
- Cash & Carry Plus39,99
- Čutura%39,99
+33 prodavnice410,42 din/kg
−20%FLIPS SMOKI ŠTARK 50G
- Šumadija Market39,90
- Cash & Carry Plus39,99
- Idea · Mercator · Roda%39,99
+34 prodavnice798,00 din/kg
−20%KREKERI INTEGRALNI SA ORGANA BRAŠNOM BAŠ BAŠ 100G
- Univerexport%39,99
399,90 din/kg- −20%
FLIPS 50GR ČAROBNJACI ŠUNKA 1/35 SWISSLION
- Čutura%39,99
- VP Dima50,00
- Medius65,56
799,80 din/kg
−20%CAROBNJACI FLIPS UKUS PIZZA 50G TAKOVO SWISSLION NNC
- Čutura%39,99
- Medius65,56
799,80 din/kg
−20%TRIK ŠTAPIĆI SA KIKIRIKIJEM 110G
- Cash & Carry Plus59,99
- Čutura%59,99
- Trnava Promet60,00
+32 prodavnice545,36 din/kg
−20%Flips Clipsy kikiriki 120g
- Euro Ša M%79,90
- Aman%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+31 prodavnica665,83 din/kg
−20%KOKICE SLANE CLIPSY 70G MARBO
- Euro Ša M%79,90
- Aman%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
+34 prodavnice1.141,43 din/kg
−20%FLIPS HOT DOG CLIPSY MARBO 80G
- Euro Ša M%79,90
- Aman%79,99
- Cash & Carry Plus85,99
+31 prodavnica998,75 din/kg
−20%FLIPS SIR CLIPSY 85G MARBO
- Euro Ša M%79,90
- Aman%79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%84,99
+28 prodavnica940,00 din/kg
−20%FLIPS MAX PILETINA CLIPSY 70G
- Euro Ša M%79,90
- Aman%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
+35 prodavnica1.141,43 din/kg
−20%CHIPS NASCHO SIR 100g
- Aman%79,99
- Sunce (Qvattro)104,99
799,90 din/kg
−20%STAPICI SA SUSAMOM ETI 12 0GR RIM GRUPA
- Aroma%119,99
999,92 din/kg- −20%
INDIJSKI ORAH PECENI SLANI 300G SPAJZ NNC
- Čutura%399,99
1.333,30 din/kg
−20%CLIPSY MAX 25G SHOTS SOUR CREAM MARBO
- Europrom43,00
- Šumadija Market43,00
- Aroma43,40
+7 prodavnica1.720,00 din/kg
−20%FLIPS CLIPSY MIX 70g MARBO
- Prima59,50
- Senta Promet77,76
- BB Trade%79,99
+4 prodavnice850,00 din/kg
−20%FLIPS CLIPSY MIX II 70g MARBO
- Senta Promet77,76
- BB Trade%79,99
- Mikromarket85,00
+4 prodavnice1.110,86 din/kg
−20%CLIPSY SIR 100g MARBO
- Idea · Mercator · Roda%83,00
- Senta Promet94,16
- Gomex99,99
+5 prodavnica830,00 din/kg
−20%CIPS PRINGLES ORIGINAL 165GR
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%CIPS PRINGLES SOUR CREAM & ONION 165G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg




























