Cene → Slatkiši i žitarice → Žitarice Duo Mix Kuglice Choco O Clock 420 g
Žitarice Duo Mix Kuglice Choco O Clock 420 g
Pakovanje 420 g 2 prodavnice Barkod 8602300233991
419,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
999,98 din/kg
Najskuplje je 441,31 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
419,99 din999,98 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 418,43 – 470,73 din441,31 din1.050,74 din/kg+21,32 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 419,99 | 430,65 |
| 01.09.2026. | 419,99 | 430,65 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- O'clock duo mix kuglice 420g #6 PionirRIČ
- ŽITARICE DUO MIX KUGLICE CHOCO O CLOCK 420GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%Žitarice Kit Kat Nestle 330 g
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Podunavlje491,35
- Aleksandrović499,99
+20 prodavnica1.212,09 din/kg
−5%Žitarice Kakao Kuglice Choco O'Clock 200 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Fortuna Market199,99
- Super Vero%199,99
+12 prodavnica849,95 din/kg
Žitarice Pillows Lino 250 g
- Fortuna Market289,99
- Sunce (Qvattro)293,99
- Trnava Promet313,00
+10 prodavnica1.159,96 din/kg
Žitarice Pillows White Lino 250 g
- Fortuna Market289,99
- Sunce (Qvattro)293,99
- VP Dima325,00
+9 prodavnica1.159,96 din/kg
Žitarice Duo Nesquik 325 g
- Super Vero586,99
- VUM589,99
- Morava608,00
+9 prodavnica1.806,12 din/kg
Žitarice Cheerios Nestle 375 g
- Super Vero586,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi609,99
- Idea · Mercator · Roda619,99
+4 prodavnice1.565,31 din/kg
−19%Žitarice Lion Nestle 400 g
- Medius%499,90
- Aleksandrović499,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
+6 prodavnica1.249,75 din/kg
−53%Žitarice Chocapic Nestle 375 g
- Idea · Mercator · Roda%270,00
- Sunce (Qvattro)545,99
- Gomex561,45
+4 prodavnice720,00 din/kg













