Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mlečna Noisette Galeb 250 g

Čokolada Mlečna Noisette Galeb 250 g
Pakovanje 250 g 3 prodavnice Barkod 8602300217809
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.799,96 din/kg
Najskuplje je 726,18 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din1.799,96 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 599,99 – 751,78 din599,99 din2.399,96 din/kg+150,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta726,18 din2.904,72 din/kg+276,19 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 304,90 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 304,90 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GALEB NOISETTE 250GAleksandrović
- COKOLADA GALEB NOISETTE 250GR PIONIRAroma
- COK.GALEB 250G NOSIETTESenta Promet
- GALEB COK.250g NOISETE PIONIRTrlić
- ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE GALEB 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −61 % po kg
Pobeda Mlečna Čokolada 32% 250 g
- Sunce (Qvattro)174,99
- Šumadija Market274,00
- Soulfood289,99
+1 prodavnica699,96 din/kg - −56 % po kg
Čokolada Mlečna sa Lešnicima Pobeda 250 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Univerexport279,99
- Šumadija Market291,00
+2 prodavnice799,96 din/kg
−54 % po kgČokolada Noisette 220 g Dorina
- Trnava Promet181,00
- Morava376,00
- Mercator · Roda399,99
+2 prodavnice822,73 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−32%Čokolada Mlečna za Jelo i Kuvanje Dr.Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Podunavlje%224,99
- Super Vero%224,99
+34 prodavnice1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg















