Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Filbi Eurocrem 125 g

Keks Filbi Eurocrem 125 g
Pakovanje 125 g 27 prodavnica Barkod 8601900704023
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
759,92 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +89% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
94,99 din759,92 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta99,99 din799,92 din/kg+5,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,90 din879,20 din/kg+14,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta109,99 din879,92 din/kg+15,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik109,99 din879,92 din/kg+15,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta112,00 din896,00 din/kg+17,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd113,00 din904,00 din/kg+18,01 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 119,99 din · Negotin, Radujevac119,99 din959,92 din/kg+25,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta124,99 din999,92 din/kg+30,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta129,99 din1.039,92 din/kg+35,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din1.039,92 din/kg+35,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta129,99 din1.039,92 din/kg+35,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din1.119,92 din/kg+45,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 141,74 – 160,56 din147,27 din1.178,16 din/kg+52,28 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta149,99 din1.199,92 din/kg+55,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta154,00 din1.232,00 din/kg+59,01 din
-
159,00 din1.272,00 din/kg+64,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro159,00 din
- Beograd · Metro, Zemun159,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača159,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac159,00 din
- Kragujevac · Metro159,00 din
- Niš · Metro159,00 din
- Novi Sad · Metro159,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta159,99 din1.279,92 din/kg+65,00 din
-
159,99 din1.279,92 din/kg+65,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta159,99 din1.279,92 din/kg+65,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta159,99 din1.279,92 din/kg+65,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd159,99 din1.279,92 din/kg+65,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta163,97 din1.311,76 din/kg+68,98 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta164,99 din1.319,92 din/kg+70,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova165,99 din1.327,92 din/kg+71,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad175,99 din1.407,92 din/kg+81,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din1.439,92 din/kg+85,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi · Roda · Mercator · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 94,99 | 139,99 |
| 19.09.2026. | 94,99 | 139,99 |
| 01.09.2026. | 93,58 | 139,99 |
Promene cene
- Morava 29.09. 103,00 → 112,00 din +9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL EUROKREM FILBI 125GAleksandrović
- KEKS FILBI EUROKREM 125GAroma, City
- KEKS SL FILBI EUROKREM 125GBB Trade
- KEKS FILBI EUROKREM 125gr TAKOVOCash & Carry Plus
- KEKS EUROKREM FILBI SLČutura
- EUROKREM FILBI 125GR.Euro Ša M
- KEKS FILBI TAKOVO 125G EUROKREMFortuna Market
- KEKS FILBI EUROCREM 125G SLIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg








