Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Jogurt Grekos 3,5% mm 950 g PET

Jogurt Grekos 3,5% mm 950 g PET
Pakovanje 950 g Mlečna mast 3,5% 22 prodavnice Barkod 8601500135654
169,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
178,84 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 219,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,90 din194,99 din178,84 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula174,99 din184,20 din/kg+5,09 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta184,90 din194,63 din/kg+15,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta184,99 din194,73 din/kg+15,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta189,00 din198,95 din/kg+19,10 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad189,99 din199,99 din/kg+20,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta189,99 din199,99 din/kg+20,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd189,99 din199,99 din/kg+20,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 179,99 – 194,99 din189,99 din199,99 din/kg+20,09 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova193,99 din204,20 din/kg+24,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta193,99 din204,20 din/kg+24,09 din
-
193,99 din204,20 din/kg+24,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta193,99 din204,20 din/kg+24,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta194,97 din205,23 din/kg+25,07 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,99 din210,52 din/kg+30,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu202,00 din212,63 din/kg+32,10 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd202,00 din212,63 din/kg+32,10 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta202,70 din213,37 din/kg+32,80 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta204,90 din215,68 din/kg+35,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik204,99 din215,78 din/kg+35,09 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 209,99 din · Kladovo, Negotin209,99 din221,04 din/kg+40,09 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38209,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36209,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta219,99 din231,57 din/kg+50,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Idea · Mercator · Univerexport · Maxi · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 174,99 | 193,99 |
| 19.09.2026. | 174,99 | 193,99 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 193,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 169,99 → 209,99 din +24%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GREKOS EKSTRA KREM JOG. 950GAleksandrović
- GREKOS JOGURT SA 3.5% MM 950G PETAroma, City
- JOGURT GREKOS 3.5% 950G PETBB Trade
- JOGUTR GREKOS EKSTRA KREM 950GRCash & Carry Plus
- GREKOS JOGURT EXTRA KREM 950gPETEuroprom
- JOGURT GREKOS 950G PET 91952Fortuna Market
- JOGURT 3.5% MM 950G GREKOSIdea, Mercator, Roda
- Jogurt sa 3.5% mlecne masti 950g GrekosMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
- Šumadija Market179,90
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
+38 prodavnica102,80 din/kg
−26%Jogurt Probiotik Balans 1,5 kg PET
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović184,99
- Šumadija Market184,99
+37 prodavnica119,99 din/kg
−11%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%33,99
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
+34 prodavnice188,83 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 150 g
- Metro%57,00
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Univerexport%59,99
+33 prodavnice380,00 din/kg
−22%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 400 g
- Aleksandrović124,99
- Čutura%124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica312,48 din/kg
−21%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 1 kg TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Europrom%149,90
- Medius%149,90
+34 prodavnice145,99 din/kg
−14%Jogurt Moja Kravica Gusti 2,8% mm 1 kg TT
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice149,99 din/kg
Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 250 g TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+33 prodavnice211,60 din/kg




