Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT VOĆNI JOGOOD VIŠNJA 330G TT IMLEK

JOGURT VOĆNI JOGOOD VIŠNJA 330G TT IMLEK
Pakovanje 330 g Mlečna mast 2,8% 29 prodavnica Barkod 8601500130390
84,99 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market, na akciji do 05.10.
257,55 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 119,00 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
84,99 din105,00 din257,55 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula89,99 din272,70 din/kg+5,00 din
-
Shop&Go akcija do 04.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova92,99 din104,99 din281,79 din/kg+8,00 din
-
92,99 din100,99 din281,79 din/kg+8,00 din
-
92,99 din100,99 din281,79 din/kg+8,00 din
-
94,99 din103,97 din287,85 din/kg+10,00 din
-
94,99 din99,99 din287,85 din/kg+10,00 din
-
94,99 din99,99 din287,85 din/kg+10,00 din
-
94,99 din99,99 din287,85 din/kg+10,00 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 99,50 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac99,50 din301,52 din/kg+14,51 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun99,50 din
- Beograd · Metro, Krnjača99,50 din
- Beograd · Metro, Vidikovac99,50 din
- Kragujevac · Metro99,50 din
- Niš · Metro99,50 din
- Novi Sad · Metro99,50 din
- Palić · Metro99,50 din
- Požarevac · Metro99,50 din
- Šabac · Metro99,50 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta99,90 din302,73 din/kg+14,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta99,90 din302,73 din/kg+14,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad99,99 din303,00 din/kg+15,00 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta99,99 din303,00 din/kg+15,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din303,00 din/kg+15,00 din
-
100,99 din306,03 din/kg+16,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta102,58 din310,85 din/kg+17,59 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta103,99 din315,12 din/kg+19,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta104,99 din318,15 din/kg+20,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik104,99 din318,15 din/kg+20,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta104,99 din318,15 din/kg+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 104,99 – 108,99 din104,99 din318,15 din/kg+20,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd108,00 din327,27 din/kg+23,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din330,30 din/kg+24,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,99 din333,30 din/kg+25,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta111,80 din338,79 din/kg+26,81 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta114,99 din348,45 din/kg+30,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta115,00 din348,48 din/kg+30,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta119,00 din360,61 din/kg+34,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 89,99 | 103,98 |
| 17.09.2026. | 89,99 | 103,98 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 103,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT VOCNI JOGOOD VISNJA 2.8% TT 330GAroma, City
- JOG JOGOOD VISNJA 330GR TT IMLEKBB Trade
- JOGURT VOCNI JOGOOD VISNJA 330gr TTCash & Carry Plus
- JOGOOD VISNJA 330G TTEuroprom
- JOGURT IMLEK JOGOOD 330G VIŠNJA TT 91978 91711Fortuna Market
- JOGURT VOĆ VIŠNJA 2,8% 330G JOGOODIdea, Mercator, Roda
- JOGOOD VISNJA 330g TT IMLEKLuki
- Jogood Visnja 330g TTMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−47 % po kgIMLEK JOGURT KRAVICA 2.8% 500G PET
- BB Trade67,97
- RIČ94,99
- Aleksandrović99,99
+11 prodavnica135,94 din/kg- −40 % po kg
IMLEK JOGURT KRAV.2.8% 250 G PET
- Aroma38,70
- Prima39,00
- Europrom52,90
+11 prodavnica154,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA 2.8% 1,75KG XXL PET IMLEK
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+38 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Super Vero%59,99
- Podunavlje%62,99
+33 prodavnice386,60 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg
JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 250G TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+34 prodavnice211,60 din/kg




