Cene → Lična higijena i kozmetika → KREMA ZA RUKE KAMILICA LUXOL 200ML
KREMA ZA RUKE KAMILICA LUXOL 200ML
Pakovanje 200 ml 4 prodavnice Barkod 8600972182555
168,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
840,00 din/l
Najskuplje je 228,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
168,00 din840,00 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta199,97 din999,85 din/l+31,97 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta199,99 din999,95 din/l+31,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta228,00 din1.140,00 din/l+60,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 168,00 | 199,98 |
| 01.09.2026. | 168,00 | 199,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREMA HIDRATANTNA KAMILICA 200MLBB Trade
- KAMILICA UNIVERZALNA KREMA 200MLMikromarket
- *Krema Hidrantna KAMILICA 0200 LuxolTrnava Promet
- KREMA ZA RUKE KAMILICA LUXOL 200MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −40 % po l
Krema CHAMILLE 0200 ruke Bones
- Idea100,00
- Mercator100,00
- Roda100,00
+2 prodavnice500,00 din/l - −11 % po l
GLICERINSKA KREMA ZA RUKE 200ML
- Cash & Carry Plus149,99
- VP Dima199,00
749,95 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%KREMA BABY BECUTAN 100ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+31 prodavnica2.999,90 din/l
−25%KREMA BABY BECUTAN 50ML
- Prima%199,90
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
+27 prodavnica3.998,00 din/l
−38%KREMA UNIVERZALNA NIVEA 150ML
- Senta Promet269,99
- ZAM299,90
- Idea%299,99
+23 prodavnice1.799,93 din/l
−28%KREMA ZA RUKE GLICERINSKA HEMIGAL 80ML
- Čutura%179,99
- Trnava Promet180,00
- Metalac Market189,00
+23 prodavnice2.249,88 din/l
−16%KREMA UNIVERZALNA PANTENOL HEMIGAL 50ML
- Aksa%189,00
- ZAM209,90
- Trnava Promet213,00
+23 prodavnice3.780,00 din/l
KREMA UNIVERZALNA SPEC.GLICERIN HEMIGAL 110ML
- Trnava Promet238,00
- Metalac Market249,00
- Europrom259,90
+21 prodavnica2.163,64 din/l
−25%KREMA UNIVERZALNA SOFT NIVEA 100ML
- Sunce (Qvattro)279,99
- Europrom339,90
- Trlić349,99
+21 prodavnica2.799,90 din/l
−41%KREMA UNIVERZALNA MEN NIVEA 75ML
- Euro Ša M285,00
- Lilly%299,99
- Trnava Promet302,00
+20 prodavnica3.800,00 din/l
















