Cene → So i začini → Supa Bistra Kokošija Abc Aleva 40 g

Supa Bistra Kokošija Abc Aleva 40 g
Pakovanje 40 g 8 prodavnica Barkod 8600947036838
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.499,75 din/kg
Najskuplje je 82,99 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din1.499,75 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta69,99 din1.749,75 din/kg+10,00 din
-
69,99 din83,99 din1.749,75 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 72,75 – 80,66 din74,86 din1.871,50 din/kg+14,87 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad74,99 din1.874,75 din/kg+15,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd79,99 din1.999,75 din/kg+20,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta79,99 din1.999,75 din/kg+20,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta82,99 din2.074,75 din/kg+23,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 59,99 | 79,99 |
| 20.09.2026. | 59,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 59,99 | 74,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA ABC BISTRA KOKOSIJA 40gr ALEVACash & Carry Plus
- SUPA KOKOŠJA ABC 40G ALEVAIdea, Mercator, Roda
- Supa kokosija ABC Aleva 40gMaxi, Mega Maxi
- supa abc kokosija 40g alevaPodunavlje
- SUPA KOKOŠIJA ABC 40GR ALEVASuper Vero
- SUPA BISTRA KOKOŠIJA ABC ALEVA 40GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−41 % po kgSupa Bistra Kokošija sa Testeninom Podravka 62 g
- Cash & Carry Plus54,99
- Trnava Promet60,00
- Transkom 9462,90
+19 prodavnica886,94 din/kg
−40 % po kgSupa Bistra Kokošija Takovo 62 g
- Trnava Promet56,00
- Trlić74,99
- Roda84,99
+5 prodavnica903,23 din/kg
−40 % po kgSupa Bistra Kokošija sa Mesom Takovo 62 g
- Trnava Promet56,00
- Univerexport57,37
- Roda84,99
+4 prodavnice903,23 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Supa Bistra Kokošija C 58 g
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+19 prodavnica912,07 din/kg
−43%Supa Bistra Alpska Podravka 67 g
- Univerexport%84,99
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
+19 prodavnica1.268,51 din/kg
−23%Supa Bistra sa Knedlama Svatovska Podravka 58 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Trlić%114,99
+19 prodavnica1.896,38 din/kg
−12%Supa Bistra Kokošija sa Testeninom Podravka 62 g
- Cash & Carry Plus54,99
- Trnava Promet60,00
- Transkom 9462,90
+19 prodavnica886,94 din/kg
Supa u Kocki Goveđa Takovo 88 g
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+19 prodavnica1.511,36 din/kg
Supa u Kocki Kokošija Takovo 88 g
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+18 prodavnica1.431,82 din/kg
−18%Supa Bistra Goveđa C 58 g
- Lidl59,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%62,99
- Transkom 9469,90
+16 prodavnica1.034,31 din/kg
−36%Supa Bistra Švajcarska Podravka 54 g
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Leon79,99
- Trnava Promet87,00
+16 prodavnica1.481,30 din/kg







