Cene → So i začini → SUPA BISTRA KOKOŠIJA ŠTRUMFOVI ALEVA 50G

SUPA BISTRA KOKOŠIJA ŠTRUMFOVI ALEVA 50G
Pakovanje 50 g 11 prodavnica Barkod 8600947036579
64,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.280,00 din/kg
Najskuplje je 101,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,00 din1.280,00 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta70,00 din1.400,00 din/kg+6,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta79,00 din1.580,00 din/kg+15,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad79,99 din1.599,80 din/kg+15,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 79,83 – 88,70 din82,20 din1.644,00 din/kg+18,20 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta91,99 din1.839,80 din/kg+27,99 din
-
91,99 din1.839,80 din/kg+27,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta91,99 din1.839,80 din/kg+27,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta95,99 din1.919,80 din/kg+31,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd97,99 din1.959,80 din/kg+33,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta101,99 din2.039,80 din/kg+37,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 64,00 | 87,10 |
| 22.09.2026. | 64,00 | 87,10 |
| 01.09.2026. | 64,00 | 91,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA STRUMPOVI 50GEuro Ša M
- SUPA STRUPFOVI 50G ALEVAIdea, Mercator, Roda
- Decija kokosija supa Strumpfovi 50gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- SUPA ŠTRUMPFOVI BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM 50G ALEVASuper Vero
- Supa STRUMPFOVI 0050 Aleva 10Trnava Promet
- SUPA BISTRA KOKOŠIJA ŠTRUMFOVI ALEVA 50GUniverexport
- ŠTRUMPFOVI KOKO.BISTRA SUPA 50G ALEVA 1/10VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−60 % po kgSUPA KOKOSIJA BISTRA 58g MORAVKA
- Europrom29,90
- Trlić29,99
- Luki33,00
+3 prodavnice515,52 din/kg
−31 % po kgSUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
+19 prodavnica886,94 din/kg
−29 % po kgSUPA BISTRA KOKOŠIJA SA MESOM TAKOVO 62G
- Trnava Promet56,00
- Univerexport57,37
- Roda84,99
+4 prodavnice903,23 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SUPA BISTRA KOKOŠIJA C 58G
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+19 prodavnica912,07 din/kg
−19%SUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
+19 prodavnica886,94 din/kg
−8%SUPA BISTRA ALPSKA PODRAVKA 67G
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ109,99
+18 prodavnica1.491,04 din/kg
SUPA U KOCKI GOVEĐA TAKOVO 88G
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+18 prodavnica1.511,36 din/kg
SUPA BISTRA SA KNEDLAMA SVATOVSKA PODRAVKA 58G
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Euro Ša M115,00
+18 prodavnica1.896,38 din/kg
−30%SUPA BISTRA GOVEĐA C 58G
- VP Dima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet70,00
+17 prodavnica1.205,17 din/kg
−36%SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA PODRAVKA 54G
- Idea%79,99
- Leon79,99
- Mercator%79,99
+17 prodavnica1.481,30 din/kg
SUPA U KOCKI KOKOŠIJA TAKOVO 88G
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+17 prodavnica1.431,82 din/kg





