Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon H&S Dry Scalp Moisture 330 ml

Šampon H&S Dry Scalp Moisture 330 ml
Pakovanje 330 ml 5 prodavnica Barkod 8700216322508
590,00 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
1.787,88 din/l
Najskuplje je 678,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
590,00 din1.787,88 din/l
-
MercatorRadnje: Beograd659,25 din1.997,73 din/l+69,25 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta659,25 din1.997,73 din/l+69,25 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta659,25 din1.997,73 din/l+69,25 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta678,99 din2.057,55 din/l+88,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 590,00 | 659,25 |
| 01.09.2026. | 590,00 | 659,25 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ŠAMPON H&S DRY SCALP MOISTURE 330MLIdea, Mercator, Roda
- Sampon Moisturiting H&S 330mlMega Maxi
- HEAD&S.DRY 330mlMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l










