Cene → Kućna hemija → Ariel Pods 69Cts Col Arctic LTD Edition

Ariel Pods 69Cts Col Arctic LTD Edition
Pakovanje 69 kom 6 prodavnica Barkod 8700216153133
1.099,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
15,93 din/kom
Najskuplje je 2.716,97 din, +147% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.099,00 din15,93 din/kom
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta1.616,00 din23,42 din/kom+517,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta1.988,63 din28,82 din/kom+889,63 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta2.325,01 din33,70 din/kom+1.226,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta2.651,62 din38,43 din/kom+1.552,62 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta2.716,97 din39,38 din/kom+1.617,97 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 1.099,00 | 2.105,82 |
| 01.09.2026. | 1.099,00 | 2.105,82 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL PODS 69CTAleksandrović
- KAPSULE ARIEL COLOR ARCTIC 69/1 LTD EDITIONALAroma, City
- DET ARIEL KAPSULE COOL ARCTIC 69 KOMBB Trade
- Ariel PODS 69cts Col Arctic Ltd Edition ( EAN: 8700216153133 )Euro Ša M
- Ariel Kapsule 69 Cool ArcticMetalac Market
- ARIEL PODS 69CTS COL.ARC.Mikromarket
- ARIEL PODS COLOR ARTIC 69CTSPrima
- ARIEL PODS 69CTS COL ARCTIC LTD EDITIONTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deterdžent
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- Transkom 94%1.199,00
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg









