Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Fanta Orange 0,25 l PB
Fanta Orange 0,25 l PB
Pakovanje 250 ml 5 prodavnica Barkod 8600782031012
92,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
368,00 din/l
Najskuplje je 110,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
92,00 din368,00 din/l
-
Aleksandrović2 prodavnice: 94,99 din · Negotin94,99 din379,96 din/l+2,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 794,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta99,99 din399,96 din/l+7,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din399,96 din/l+7,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 106,99 – 114,99 din110,99 din443,96 din/l+18,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 92,00 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 92,00 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FANTA 0.25 FLAleksandrović
- FANTA 0.25L ORANGE STAKLOAman
- SOK FANTA ORANGE 025L STAKLO F71Fortuna Market
- FANTA ORANGE 0.25Tekijanka
- FANTA ORANGE 0,25L PBUniverexport
- FANTA 0.25L ORANGE 1/24 COCA-COLA HBCVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Fanta Orange 1 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Super Vero114,99
+32 prodavnice99,99 din/l
−10%Fanta Orange Zero 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
- Transkom 94149,90
+29 prodavnica89,99 din/l
−20%Fanta Orange 0,33 l
- Morava%68,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus70,99
+27 prodavnica206,06 din/l
−11%Fanta Orange Zero 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus79,99
- Morava83,00
- Gomex%84,99
+26 prodavnica159,98 din/l
Fanta Grape 1,5 l
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus135,99
- Transkom 94149,00
+26 prodavnica86,66 din/l
Fanta Orange 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Lidl84,99
- Profi88,49
+25 prodavnica159,98 din/l
Fanta Orange 2 l
- Lidl174,99
- Trnava Promet187,00
- Aleksandrović189,99
+24 prodavnice87,50 din/l
Fanta Shokata 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet89,00
- Transkom 9489,90
+23 prodavnice159,98 din/l







