Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SPRITE 0,25L PB

SPRITE 0,25L PB
Pakovanje 250 ml 16 prodavnica Barkod 8600782011618
84,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
339,96 din/l
Najskuplje je 109,00 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
84,99 din339,96 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta85,00 din340,00 din/l+0,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta88,00 din352,00 din/l+3,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta91,99 din367,96 din/l+7,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta94,90 din379,60 din/l+9,91 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 94,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik94,99 din379,96 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3394,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4994,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 694,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb94,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3894,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 794,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2694,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4394,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1094,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1594,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb94,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb94,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6894,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2594,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9994,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29694,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb94,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din399,96 din/l+15,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta99,99 din399,96 din/l+15,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta99,99 din399,96 din/l+15,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta101,00 din404,00 din/l+16,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta104,99 din419,96 din/l+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd104,99 din419,96 din/l+20,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta104,99 din419,96 din/l+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 106,99 – 110,99 din106,99 din427,96 din/l+22,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta107,99 din431,96 din/l+23,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din436,00 din/l+24,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 84,99 | 100,50 |
| 22.09.2026. | 84,99 | 100,50 |
| 01.09.2026. | 84,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPRITE 0.25 flAleksandrović
- SPRITE 0.25 RGBAman
- GAZIRANI SOK SPRITE 0,25L PBAroma, City
- SOK SPRITE 0.25L STAKLOCash & Carry Plus
- SOK SPRITE 025L STAKLO RGB F71Fortuna Market
- SOK SPRITE 0,25 FLAŠICA COCA COLAIdea, Mercator, Roda
- SPRAJT 0.25Luki
- 0.25L SPRITE SOK GAZ STAKLO-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SPRITE 0.5LX12 PET
- Cash & Carry Plus79,99
- Aleksandrović84,99
- Profi88,49
+24 prodavnice159,98 din/l
−12%SPRITE 0,33L
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon77,77
+23 prodavnice212,09 din/l
−16%SPRITE 1,5L
- Medius%134,90
- Sunce (Qvattro)151,99
- Trnava Promet153,00
+19 prodavnica89,93 din/l
−11%SPRITE 0,5L
- Gomex%84,99
- Super Vero89,99
- Aman99,99
+6 prodavnica169,98 din/l
SPRITE 0.33 LIMENKA SLEEK
- BB Trade79,97
- Aleksandrović79,99
- Metro84,00
+2 prodavnice242,33 din/l
SPRITE 0,33L
- Euro Ša M50,00
- Trlić79,00
- Čutura89,99
+1 prodavnica151,52 din/l
SPRITE 0.33 LIMENKA
- Europrom84,90
- Senta Promet84,90
- Fortuna Market84,99
+1 prodavnica257,27 din/l
SPRITE 1.5l #9/432 M
- Euro Ša M99,00
- BB Trade154,97
- Europrom159,90
+1 prodavnica66,00 din/l











