Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Park.Fast Energy Straw.-Vanila 0,25 l
Park.Fast Energy Straw.-Vanila 0,25 l
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8606101905378
75,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
303,96 din/l
Najskuplje je 99,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
75,99 din303,96 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,00 din396,00 din/l+23,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 59,99 | 75,99 |
| 01.09.2026. | 59,99 | 75,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FAST JAGODA 0.25 LIM.Aleksandrović
- ENERGETSKI NAPITAK FAST ENERGY STRAWBERRY VANILLA 0.25LCash & Carry Plus
- PARK.FAST ENERGY STRAW.-VANILA 0,25LMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −40 % po l
Energetski Napitak Fast Energy 0,33 l
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus79,99
181,79 din/l
−21 % po lPark.Energy Fast 0,25 l Dragon
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Mikromarket99,00
239,96 din/l- −14 % po l
Park.Fast Energy Pineapple Coconut 0,25 l
- Cash & Carry Plus64,99
- Mikromarket99,00
259,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

