Cene → Slatkiši i žitarice → MUSLI ARO CLAS. 1kg
MUSLI ARO CLAS. 1kg
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 8606017926337
288,11 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
288,11 din/kg
Najskuplje je 330,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
288,11 din288,11 din/kg
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro288,11 din
- Beograd · Metro, Zemun288,11 din
- Beograd · Metro, Krnjača288,11 din
- Beograd · Metro, Vidikovac288,11 din
- Kragujevac · Metro288,11 din
- Niš · Metro288,11 din
- Novi Sad · Metro288,11 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta330,00 din330,00 din/kg+41,89 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 1KG ARO MUSLI KLASIK-STAND.-VAR.Metro
- MUSLI ARO CLAS. 1kgMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%MUSLI PILLOWS CP LINO 250G
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- RIČ289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
−21%MUSLI CLASSIC FUN&FIT 250G
- Maxi%189,99
- Mega Maxi%189,99
- VUM194,99
+23 prodavnice759,96 din/kg
MUSLI TROPIC FUN&FIT 250G
- VUM229,00
- Aleksandrović249,99
- RIČ289,00
+19 prodavnica916,00 din/kg
−22%MUSLI PILLOWS BP LINO 250G
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- ZAM299,90
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
MUSLI ČOKO&KAKAO FUN&FIT 250G
- VUM229,00
- Aleksandrović249,99
- Fortuna Market279,99
+15 prodavnica916,00 din/kg
−16%MUSLI CRUNCHY CLASSIC NATUREL 350G
- Aleksandrović259,99
- RIČ269,99
- Sunce (Qvattro)269,99
+15 prodavnica742,83 din/kg
−50%MUSLI NJAMMI LINO 300G
- Mikromarket%194,99
- RIČ299,99
- Aksa329,00
+14 prodavnica649,97 din/kg
−11%Musli cokolada 0420 Fun&Fit
- Trnava Promet204,00
- Tekijanka%209,99
- Aksa219,00
+12 prodavnica485,71 din/kg











