Cene → Kućna hemija → DET.ZA SUDO.ARO Z.0 5L
DET.ZA SUDO.ARO Z.0 5L
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8600609001921
74,99 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
149,98 din/l
Najskuplje je 98,00 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
74,99 din149,98 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun74,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača74,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac74,99 din
- Kragujevac · Metro74,99 din
- Niš · Metro74,99 din
- Novi Sad · Metro74,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta98,00 din196,00 din/l+23,01 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 0.5L ARO DET ZA SUDOVE-JABUKAMetro
- DET.ZA SUDO.ARO Z.0 5LMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

DET.ZA VES ARIEL LND POWDER MS 8.45kg
- Senta Promet2.499,99
- Cash & Carry Plus2.799,91
- Metro2.845,00
+2 prodavnice295,86 din/kg
DET.ZA VES MERIX MOUNTAIN FRESH GEL 1,485L 33WL
- Aleksandrović369,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market549,99
+1 prodavnica249,15 din/l
Det.za ves miris cveca Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi94,99
189,98 din/kg
Det.za ves miris svezine Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi114,99
- Shop&Go119,99
229,98 din/kg
DET.ZA VES RUBEL FLOWER FRESH 2.25KG 30WL
- Cash & Carry Plus349,99
- Šumadija Market389,00
- Metro451,51
155,55 din/kgDET.ZA SUDJE LMX JABUKA 1l
- Cash & Carry Plus129,99
- Aleksandrović149,99
- Šumadija Market163,00
129,99 din/l
DET.ZA VES PERSIL GEL COLOR 33WL/1.485L
- Cash & Carry Plus709,99
- Super Vero1.147,99
21,51 din/kom
DET.ZA VES PERSIL GEL REGULAR 33WL/1.485L
- Cash & Carry Plus719,99
- Super Vero1.147,99
21,82 din/kom







