Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Šabačka 45% 250 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac

Šabačka 45% 250 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac
Pakovanje 250 g Mlečna mast 45% 30 prodavnica Barkod 8600742011436
200,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Šabac
800,00 din/kg
Najskuplje je 279,74 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
200,00 din800,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun200,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača200,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac200,00 din
- Kragujevac · Metro200,00 din
- Niš · Metro200,00 din
- Novi Sad · Metro200,00 din
- Šabac · Metro200,00 din
-
229,99 din249,99 din919,96 din/kg+29,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta230,00 din920,00 din/kg+30,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta234,25 din937,00 din/kg+34,25 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta239,00 din956,00 din/kg+39,00 din
-
239,99 din249,99 din959,96 din/kg+39,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd242,00 din968,00 din/kg+42,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad247,99 din991,96 din/kg+47,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,90 din999,60 din/kg+49,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta249,97 din999,88 din/kg+49,97 din
-
Aleksandrović6 prodavnica: 249,99 din · Bor, Negotin249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33249,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49249,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6249,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26249,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15249,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu249,99 din999,96 din/kg+49,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta251,47 din1.005,88 din/kg+51,47 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta254,90 din1.019,60 din/kg+54,90 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta256,00 din1.024,00 din/kg+56,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu256,00 din1.024,00 din/kg+56,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova256,99 din1.027,96 din/kg+56,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta259,00 din1.036,00 din/kg+59,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta259,99 din1.039,96 din/kg+59,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta259,99 din1.039,96 din/kg+59,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta269,00 din1.076,00 din/kg+69,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta269,99 din1.079,96 din/kg+69,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta269,99 din1.079,96 din/kg+69,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 269,23 – 286,05 din279,74 din1.118,96 din/kg+79,74 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Idea · Roda · Mercator · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 230,00 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 230,00 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR MEKI 45%MM 250G SABACAleksandrović
- SABACKI MEKI PUNOMASNI SIR 45% 250GAroma, City
- SIR SABACKA MEKI PUNOMASNI 45%MM 250G-6BB Trade
- MEDITERANEO SA MIN.45% MM 0,250 FETAEuro Ša M
- SIR SABACKA MEKI PUNOM.250GEuroprom
- SIR BELI MEKI ŠABAČKA 45%MM 250GGomex
- SIR MEKI 250G ŠABACIdea, Mercator, Roda
- SABACKI PUNOMASNI MEKI SIR 45%MMuSM 250gLuki
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%Šabačka 45% 450 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac
- Soulfood319,00
- Metro325,00
- Maxi Online%349,99
+29 prodavnica708,89 din/kg
−14%Šabačka 45% 900 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac
- Metro657,47
- Idea · Mercator · Roda%669,99
- Sunce (Qvattro)727,99
+11 prodavnica730,52 din/kg
Sabacka Pavlaka 400 g 20% mm
- Cash & Carry Plus159,99
- Europrom179,90
- Transkom 94179,90
+4 prodavnice399,98 din/kg
