Cene → Slatkiši i žitarice → Cipiripi Tabla 80 G+25%grat
Cipiripi Tabla 80 G+25%grat
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8600076040300
67,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
670,00 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
67,00 din670,00 din/kg
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta69,99 din699,90 din/kg+2,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta69,99 din699,90 din/kg+2,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 67,00 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 67,00 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIPIRIPI COKO TABLA 80g+25%GRTEuroprom
- CIPIRIPI TABLA 80G+25%GRATMikromarket
- CIPIRIPI TABLA 80G +25% GRATISSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%Cipiripi Krem 90 g
- Mere65,90
- Cash & Carry Plus67,99
- Sunce (Qvattro)%69,38
+15 prodavnica732,22 din/kg
Cipiripi Jagoda Squeeze Dessert 80 g
- Cash & Carry Plus82,99
- VUM89,99
- Podunavlje92,95
+13 prodavnica1.037,38 din/kg
Cipiripi tabla 30g Paraćinka
- Transkom 9430,00
- Super Vero32,99
- Idea · Mercator · Roda34,99
+5 prodavnica1.000,00 din/kg
−26%Cipiripi krem 90g Paraćinka
- Leon%49,99
- Euro Ša M77,00
- Europrom79,90
+6 prodavnica555,44 din/kgCipiripi Čoko Tabla 3x30 g
- ZAM99,90
- Europrom99,99
- Senta Promet99,99
+4 prodavnice1.110,00 din/kg
Cipiripi krem classic 400g Parac.
- Mikromarket299,99
- Fortuna Market319,99
- Super Vero321,99
+4 prodavnice749,98 din/kg
Cipiripi krem nugat 400g Paraćinka
- Aleksandrović319,99
- Fortuna Market319,99
- Metalac Market329,00
+4 prodavnice799,98 din/kgCipiripi Čoko Tabla 100 g
- Svetofor64,80
- Mere67,50
- Super Vero79,99
+3 prodavnice648,00 din/kg














