Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Vrnjci Negazirana 0,25 l

Voda Vrnjci Negazirana 0,25 l
Pakovanje 250 ml 3 prodavnice Barkod 8600036004120
57,56 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Novi Sad
230,24 din/l
Najskuplje je 75,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
57,56 din230,24 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun57,56 din
- Beograd · Metro, Krnjača57,56 din
- Beograd · Metro, Vidikovac57,56 din
- Kragujevac · Metro57,56 din
- Novi Sad · Metro57,56 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula64,99 din259,96 din/l+7,43 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta75,00 din300,00 din/l+17,44 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 64,99 | 70,00 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 70,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VODA NEGAZIRANA 0.25L VRNJCICash & Carry Plus
- 0.25L VRNJCI VODA NEGAZIRAN.NB-STAND.-VAR.Metro
- VODA VRNJCI NEG. 0.25LMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −58 % po l
Mineralna Voda Negazirana Minaqua 330 ml
- Trnava Promet32,00
- Idea · Mercator · Roda32,99
- VUM34,99
96,97 din/l
−51 % po lVoda Negazirana 5 Stepeni 0,25 l
- Čutura27,99
- Aman29,99
111,96 din/l
−50 % po lVoda negazirana Maxi 0.25l PET
- Profi28,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi29,99
- Shop&Go30,99
115,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l















