Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Santoro Primitivo Puglia 0,75 l

Vino Crveno Santoro Primitivo Puglia 0,75 l
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 8023354061017
849,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.133,32 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.199,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad849,99 din929,99 din1.133,32 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta919,00 din1.225,33 din/l+69,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.199,99 din1.599,99 din/l+350,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 919,00 | 929,99 |
| 01.09.2026. | 919,00 | 929,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO SANTORO PRIMITIVO PUGLIA 0.75LAroma, City
- CDV.SANTORO PRIMIYIVO 0.75LMikromarket
- VINO SANTORO PRIMITIVO 0.75LSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
Vino TRON crveno 1/1 Oplenac 6
- Trnava Promet398,00
- Fortuna Market439,90
398,00 din/l
−65 % po lVino Crveno Cabernet Sauvignon Fiorelli 0,75 l
- ZAM299,90
- Svetofor308,90
- Aleksandrović319,99
+12 prodavnica399,87 din/l
−65 % po lVino Crveno Vranac Kozarak 0,75 l
- Sunce (Qvattro)299,99
- Univerexport477,99
399,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l














