Cene → Hrana za kućne ljubimce → PREVITAL HRANA ZA MACE LOSOS

PREVITAL HRANA ZA MACE LOSOS
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 5999546170436
70,00 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
700,00 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
70,00 din700,00 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din799,90 din/kg+9,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 70,00 | 75,00 |
| 01.09.2026. | 70,00 | 75,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MACKE - LOSOS 100G PREVITALAman
- PREVITAL HRANA ZA MACE LOSOSMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −36 % po kg
KITEKAT HRANA ZA MACE 100g JAGNJETINA
- Aleksandrović44,90
- Sunce (Qvattro)49,99
- Šumadija Market55,99
+1 prodavnica449,00 din/kg - −33 % po kg
HRANA ZA MACKE LOSOS 85GR EUROCAT
- Cash & Carry Plus39,99
- Fortuna Market49,99
- Euro Ša M52,00
470,47 din/kg
−29 % po kgHRANA ZA MACE MIAU MIAU PILETINA U SOSU 100G AS VELPRO
- Gomex49,99
- Aleksandrović54,99
- Lion Pet Shop55,00
+1 prodavnica499,90 din/kg






