Cene → Hleb i peciva → KIFLA BELA 80G
KIFLA BELA 80G
Pakovanje 80 g 2 prodavnice Barkod 0000000001140
20,37 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
254,63 din/kg
Najskuplje je 294,99 din, +1348% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
20,37 din254,63 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta294,99 din3.687,38 din/kg+274,62 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 294,99 | 294,99 |
| 01.09.2026. | 294,99 | 294,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KISELI KUPUS FUTOSKI GLAVICA-CULUMMedius
- KIFLA BELA 80GMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KIFLA HOT DOG TVOJIH 5 MINUTA 2X55G
- Cash & Carry Plus74,99
- Profi74,99
- Euro Ša M75,00
+30 prodavnica681,73 din/kg
−15%KIFLA BELA SENDVIČ REZANA TVOJIH 5 MINUTA 135G
- Čutura%54,99
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
+25 prodavnica407,33 din/kg
KIFLA PUTER TVOJIH 5 MINUTA 2X60G
- Šumadija Market94,00
- Metalac Market95,00
- Maxi Online100,99
+21 prodavnica783,33 din/kg
KIFLA SA LANOM I SUSAMOM TVOJIH 5 MINUTA 2X70G
- Euro Ša M84,00
- Trnava Promet85,00
- Aleksandrović86,00
+18 prodavnica600,00 din/kg
KIFLA SA SUSAMOM TVOJIH 5 MINUTA 2X70G
- Aleksandrović84,00
- RIČ84,00
- Šumadija Market84,00
+17 prodavnica600,00 din/kg
KIFLA BELA TVOJIH 5 MINUTA 3X70G
- Profi84,99
- Euro Ša M93,00
- Prima99,00
+11 prodavnica404,71 din/kg
KIFLA SA SUNCOKRETOM TONUS 100G
- Univerexport84,99
- BB Trade107,97
- Mikromarket119,48
+4 prodavnice849,90 din/kg
KIFLA HOT DOG ROBERTO 250G 4/1
- Univerexport179,99
- Aroma250,10
- Super Vero285,99
+3 prodavnice719,96 din/kg















