Cene → Kućna hemija → COCCOLINO PURPLE ORCHID 950ml blueberies
COCCOLINO PURPLE ORCHID 950ml blueberies
Pakovanje 950 ml 1 prodavnica Barkod 8712561546003
240,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
252,63 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
240,00 din252,63 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 209,00 | 224,50 |
| 01.09.2026. | 209,00 | 224,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COCCOLINO PURPLE ORCHID 1LEuro Ša M
- COCCOLINO PURPLE ORCHID 950ml blueberiesLuki
- COCCOLINO P.ORCH&BL.0.95LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

COCCOLINO BLUE OMEKSIVAC 975ML
- Sunce (Qvattro)284,99
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica292,30 din/l
−47%COCCOLINO SENSITIVE OMEKSIVAC 975ML
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
COCCOLINO 1,05L BLUE
- Euro Ša M294,00
- Gomex314,58
- Aleksandrović329,99
+4 prodavnice280,00 din/l
COCCOLINO 1,05L SENSITIVE
- Sunce (Qvattro)299,99
- Transkom 94329,00
- Aleksandrović329,99
+2 prodavnice285,70 din/l
COCCOLINO 870ml
- Trlić469,00
- Super Vero729,99
- Idea · Mercator · Roda742,14
539,08 din/l
COCCOLINO TIARE FLOWERS&RED FRUITS 0,925L
- Transkom 94329,00
- Aleksandrović329,99
- Trlić339,90
355,68 din/l
COCCOLINO WAT.LIL.PINK925
- Euro Ša M269,00
- Transkom 94329,00
- Aleksandrović329,99
290,81 din/l
COCCOLINO BLUE SPLASH 1,8L
- Aleksandrović569,99
- Trlić599,00
- BB Trade704,36
316,66 din/l










