Cene → Smrznuti proizvodi → Pizza Podloga 200Gmod
Pizza Podloga 200Gmod
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8606106607185
169,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
422,50 din/kg
Najskuplje je 189,90 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,00 din422,50 din/kg
-
Luki59 radnji u 35 mesta189,90 din474,75 din/kg+20,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 169,00 | 179,45 |
| 01.09.2026. | 169,00 | 179,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PODLOGA ZA PIZZU 2X200g MODDLuki
- PIZZA PODLOGA 200GMODTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Pizza To Zamrznuta Capricciosa 330 g DTL Velmar Foo
- Leon255,99
- ZAM279,90
- Podunavlje279,99
+6 prodavnica775,73 din/kgPizza To Zamrznuta Margherita 300 g Velmar Foods
- Leon219,99
- Senta Promet249,99
- Metalac Market259,00
+6 prodavnica733,30 din/kg
Pizza Capricciosa 340 g Mara
- Cash & Carry Plus229,99
- Medius249,99
- BB Trade259,98
+4 prodavnice676,44 din/kg
Pizza Mini 600 g Marija
- Mercator · Roda339,99
- Idea349,99
- Maxi Online · Mega Maxi429,99
566,65 din/kg
Pizza 4 vrste sira Gustona 340g
- Profi249,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi296,99
735,26 din/kg
Pizza Margarita Gustona 300g
- Profi199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi366,99
666,63 din/kgPizza Capricciosa 340 g
- Svetofor163,90
- Mere168,48
- Univerexport194,99
482,06 din/kg
Pizza Vege 400 g Zamrz Minute
- Idea · Mercator · Roda249,99
624,98 din/kg














