Cene → Šećer i med → SECER U PRAHU 200g ARES
SECER U PRAHU 200g ARES
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8606104863101
50,00 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
250,00 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
50,00 din250,00 din/kg
-
Luki59 radnji u 35 mesta59,00 din295,00 din/kg+9,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta69,99 din349,95 din/kg+19,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 50,00 | 59,00 |
| 01.09.2026. | 50,00 | 59,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SECER U PRAHU 200g ARESLuki
- SECER U PRAHU 200GMikromarket
- secer u prahu 200gr ares mgd distribucijaPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−32 % po kgŠEĆER U PRAHU MORAVKA 200G
- BB Trade33,99
- Prima%44,90
- VP Dima64,00
+13 prodavnica169,95 din/kg- −30 % po kg
SECER U PRAHU 200G "CENTROPAK"
- Aleksandrović34,90
- Šumadija Market80,00
174,50 din/kg - −26 % po kg
Secer u prahu 0200 Joker 20
- Trnava Promet37,00
- Čutura49,99
185,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%ŠEĆER U PRAHU C 250G
- Trnava Promet87,00
- Idea%87,99
- Mercator%87,99
+32 prodavnice348,00 din/kg
−17%ŠEĆER SMEĐI DEMERO RETRO 500G
- Metro199,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet215,00
+31 prodavnica399,96 din/kg
ŠEĆER KRISTAL CRVENKA 1KG
- Šumadija Market99,90
- Gomex99,99
- Idea99,99
+29 prodavnica99,90 din/kg
ŠEĆER KRISTAL SUNOKO 1KG
- Šumadija Market99,90
- Maxi99,99
- Maxi Online99,99
+26 prodavnica99,90 din/kg
−20%ŠEĆER U PRAHU C 500G
- BB Trade163,97
- Medius%169,90
- Idea189,97
+22 prodavnice327,94 din/kg
ŠEĆER KOCKA SUNOKO 1KG
- Cash & Carry Plus179,90
- Roda189,99
- Mercator199,99
+21 prodavnica179,90 din/kg
ŠEĆER SMEĐI DEMERO 250G
- Cash & Carry Plus109,99
- Leon110,99
- RIČ114,99
+19 prodavnica439,96 din/kg
−37%ŠEĆER U PRAHU MORAVKA 200G
- BB Trade33,99
- Prima%44,90
- VP Dima64,00
+13 prodavnica169,95 din/kg

















