Cene → Hleb i peciva → Tost Klas Beli 500 g As

Tost Klas Beli 500 g As
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 8606104225053
89,38 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
178,76 din/kg
Najskuplje je 174,99 din, +96% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,38 din178,76 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta95,00 din190,00 din/kg+5,62 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta129,90 din259,80 din/kg+40,52 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta151,97 din303,94 din/kg+62,59 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta174,99 din349,98 din/kg+85,61 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 89,38 | 129,90 |
| 01.09.2026. | 89,38 | 129,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HLEB TOST BELI 500GR ASBB Trade
- HLEB KLAS TOST CLASIC 500GGomex
- TOST KLAS BELI 500g ASLuki
- HLEB TOST BELI 500GRMikromarket
- TOST HLEB 500G ASTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Tost sa Semenkama Tvojih 5 Minuta 500 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Euro Ša M169,00
+26 prodavnica279,98 din/kg
−9%Tost Tamni Tvojih 5 Minuta 500 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Čutura%149,99
- Euro Ša M156,00
+27 prodavnica279,98 din/kg
Tost Mešano Raženi Tvojih 5 Minuta 500 g
- Idea · Mercator · Roda162,99
- Maxi Online · Mega Maxi162,99
- Cash & Carry Plus172,99
+14 prodavnica325,98 din/kg
−9%Tost Original Wasa 205 g
- Medius234,99
- Fortuna Market244,99
- RIČ249,99
+13 prodavnica1.146,29 din/kg
Tost Pane Bianco Roberto 400 g
- Univerexport139,99
- Aroma186,40
- Super Vero204,99
+7 prodavnica349,98 din/kg
Tost Beli Hleb&Kifle 500 g
- Univerexport167,99
- Metro191,99
- Aroma192,99
+4 prodavnice335,98 din/kg
Tost Integralni Trivit 550 g
- Šumadija Market147,00
- Luki169,00
- Cash & Carry Plus179,99
+4 prodavnice267,27 din/kg
−7%Tost Hleb sa Cerealijama 400 g Roberto
- Aroma%179,99
- Super Vero227,99
- Idea · Mercator · Roda234,99
+1 prodavnica449,98 din/kg












