Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Kiselo Mleko 2,8% mm 700 ml Pančevo Kantica

Kiselo Mleko 2,8% mm 700 ml Pančevo Kantica
Pakovanje 700 g Mlečna mast 2,8% 7 prodavnica Barkod 8600378002563
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje, na akciji do 31.10.
135,70 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 126,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
94,99 din124,99 din135,70 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din142,84 din/kg+5,00 din
-
109,99 din119,99 din157,13 din/kg+15,00 din
-
119,00 din139,00 din170,00 din/kg+24,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta119,97 din171,39 din/kg+24,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad124,99 din178,56 din/kg+30,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta126,99 din181,41 din/kg+32,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 99,99 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
Promene cene
- BB Trade 02.10. 129,97 → 119,97 din -8%
- BB Trade 01.10. 119,97 → 129,97 din +8%
- BB Trade 22.09. 129,97 → 119,97 din -8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO KIS 2.8%MM 700G KANTICA MLEKARA PANCEVOBB Trade
- KISELO MLEKO 2.8&MM 700GR MLEKARA PANCEVOCash & Carry Plus
- KISELO MLEKO 2.8%mm 700ML PANCEVO KANTICALuki
- KISELO MLEKO 2,8%MM 700G MLEKARA PANCEVOMedius
- mleko kiselo 2.8mm 700gr mlekara pancevoPodunavlje
- PANCEVO Kiselo mleko 2.8%mm 0.700gSunce (Qvattro)
- MLEKO KISELO 2.8%MM 0.7L MLEKARA PANČEVOSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Europrom%32,90
- Aroma%32,99
- Idea · Mercator · Roda%32,99
+35 prodavnica182,78 din/kg
−24%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 400 g Čaša
- Sunce (Qvattro)%64,99
- ZAM%69,90
- Aleksandrović69,99
+36 prodavnica162,48 din/kg
−33%Kiselo Mleko Moja Kravica 2,8% mm 700 g Kanta
- Metro%99,00
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Medius%114,90
+27 prodavnica141,43 din/kg
Kiselo Mleko Moja Kravica Extra 6% mm 180 g Čaša
- Luki25,10
- BB Trade34,97
- Senta Promet37,16
+25 prodavnica139,44 din/kg
−17%Kiselo Mleko Dr Milk 2,8% mm 400 g Čaša
- Sunce (Qvattro)%62,99
- BB Trade%64,99
- Idea · Mercator · Roda%64,99
+23 prodavnice157,48 din/kg
−14%Kiselo Mleko Dr Milk 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%29,99
- Metalac Market32,00
- Euro Ša M33,00
+21 prodavnica166,61 din/kg
−14%Kiselo Mleko Balans 2,8% mm 300 g Čaša
- Univerexport%59,99
- Medius%62,90
- Europrom64,90
+21 prodavnica199,97 din/kg
−12%Kiselo Mleko Zapis Tare 2,8% Čaša 380 g
- Europrom76,90
- Cash & Carry Plus78,99
- Euro Ša M79,00
+18 prodavnica202,37 din/kg









